مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لاغری با دستگاه ultrazed

لاغری با دستگاه ultrazed

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شاید شما نیز به دنبال اندامی خوش فرم و زیبا باشید. امروزه تناسب اندام به موردی پر مخاطب در تمامی کشورهای جهان تبدیل شده است و با توجه به تحقیقات زیادی که در این مورد صورت پذیرفته است دستگاه ها و روش های متعددی جهت رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده آل و همچنین کاهش و یا حذف بافت های چربی ناخواسته در بدن وارد علم پزشکی شده است.

دستگاه ultrazed از اولین و تنها دستگاه های تخصصی انجام لیپولیز با روش اولتراسونیک و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد.

تیم پزشکی کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین با سالها تجربه و بهره مندی از بهترین پزشکان و متخصصین ایران زمین، از مدرن ترین روش های جراحی لاغری بهره می برد تا ابزار رضایت و آرامش شما مراجعین محترم را فراهم نماید.

بر اساس تجربه میتوان گفت لاغری با دستگاه اولترا زد یکی از سریع ترین روش های بی خطر و موثر جهت تناسب اندام و رسیدن به وزن دلخواه می باشد و شایان ذکر است که در این روش محدودیتی در انتخاب اندام ها وجود نداشته و این روش برای تمامی اندام بدن قابل استفاده خواهد بود.

امروز در اکثر کشورهای جهان من جمله آمریکا ، کانادا ، اروپا و آسیا به طور وسیع از تکنولوژی آلترا زد استفاده میشود و از این میان در برخی کشور های جهان از جمله کشور ایالات متحده آمریکا این روش جایگزین روش های قدیمی از جمله لیزر لیپولیز ، لیپوساکشنهای قدیمی و سیستمهای اینفراسونیک لرزشی – ضربه ای شده است .

آلترا زد دارای تکنولوژی مدرن، نوین و پیشرفته اولترا سوند متمرکز بوده و در بازه زمانی بسیار کوتاه با ایجاد فشار منظم و منفی در داخل سلول های چربی و ایجاد حباب های افزایش یابنده در داخل این سلول ها، مسبب عدم تحمل افزایش حجم ایجاد شده توسط سلول های چربی و در نهایت باعث نابودی و انفجار بدون بازگشت سلول های چربی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند