مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لاغری سریع شکم و پهلو با لیپوماتیک چربی

عمل لیپوماتیک چربی شکم و پهلو

لاغری سریع شکم و پهلو با لیپوماتیک چربی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

لیپوماتیک و یا لیپوماتیک چربی نامی است که ممکن است آن را بارها در تبلیغات مختلف دیده باشید و از خود پرسیده باشید این روش واقعا چه تاثیری دارد و تا چه حد تبلیغاتی که انجام می شود واقعی است؟

لیپوماتیک روشی است که با استفاده از آن می توان به حذف چربی های تمام بدن پرداخت بدون این که مشکلی برای فرد به وجود آید. این روش بیشتر برای افراد به کار گرفته میشود که وزن متناسبی داشته باشند اما در قسمت هایی از بدنشان مانند شکم، پهلو، باسن و … دچار تجمع چربی ها شده باشند. علاوه بر این افرادی که نتوانسته اند با استفاده از ورزش و رژیم های غذایی به حذف چربی های قسمت های خاصی از بدن بپردازند قطعا می توانند بدون هیچ مشکل از این روش بهره بگیرند. حتی در مواردی این روش برای ورزش کاران نیز مفید خواهد بود و توصیه میشود.در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به لیپوماتیک چربی و لاغری قسمت های مختلف بدن بپردازیم.

لیپوماتیک چربی

لیپوماتیک چربی پهلو چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک چربی پلهو،شکم و سایر قسمت های بدن عمدتا از طریق روشی یکسان انجام می شود و تفاوتی در آن وجود ندارد. در این روش قبل از هر چیز برشی کوچک در بافت مورد نظر به وجود می آید. این برش باعث می شود تا جراح بتواند لوله ی کانولا را وارد بافت چربی ها کند و بدین طریق بافت میان چربی ها و بافت های بدن را از بین ببرد. این کار باعث می شود چربی ها به راحتی خارج شوند و بافت های بدن هنگام ساکشن آسیب نبینند. بعد از این که بافت چربی ها از بین رفت متخصصان با استفاده از لیپوساکشن به راحتی و بدون هیچ گونه مشکل چربی ها را از بافت مورد نظر خارج میکنند.

 

لیپوماتیک چربی چه عوارضی را دارد؟

لیپوماتیک چربی روشی کاملا ایمن به شمار می رود و در صورتی که آن را در مراکز معتبر انجام دهید در اکثر موارد هیچ گونه عوارضی را تجربه نخواهید کرد. اما از میان عوارض مختلف این روش می توان به تورم، خونریزی، دوران نقاهت طولانی مدت و حتی عفونت اشاره کرد که در موارد محدودی وجود خواهند داشت.

 

فواید لیپوماتیک چربی چیست؟

لیپوماتیک چربی فواید بسیاری را نسبت به روش های دیگر دارد. این روش باعث می شود تا چربی ها در کوتاه ترین زمان ممکن از بین بروند بدون این که بیمار عوارض زیادی را تحمل کند. علاوه بر این با استفاده از این روش می توان چربی های قسمت های مختلف بدن را به تنهایی تخلیه کرد بدون اینکه قسمت هایی مانند صورت لاغر شود.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند