مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مهمترین لوازم ترمیم مو در یک کلینیک پوست و مو

لوازم جانبی ترمیم مو

مهمترین لوازم ترمیم مو در یک کلینیک پوست و مو

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

اگر شما هم جزء آن دسته از افراد باشید که موهای سر خود را از دست داده اند یا دچار کم پشتی مو شده اند قطعا با روش های مختلف درمان آن آشنا شده اید و قصد دارید به زودی یکی از آن ها را امتحان کنید. ترمیم مو یکی از روش هایی است که برای پر پشت نشان دادن موها از آن استفاده میشود حتی می توان در مواردی که فرد تمام موهای خود را از دست داده هم از ترمیم مو استفاده کرد و بدین وسیله ظاهر مناسبی را برای خود به وجود آورد. لوازم ترمیم مو یکی از مهمترین مواردی هستند که در نتیجه ی موهایی که بر روی سر قرار می گیرند تاثیر دارند و در صورتی که با کیفیت نباشند قطعا نتیجه ی مطلوب را به ارمغان نخواهند آورد و فرد از موهای جدیدی که بدست می آورد راضی نخواهد بود.

لوازم ترمیم مو

ترمیم مو چیست؟

ترمیم مو برای افرادی استفاده می شود که دچار کم پشتی مو شده اند و یا موهای سر خود را به صورت کلی از دست داده اند.در این روش دسته ای از موها که از الیاف طبیعی ساخته شده اند با استفاده از روش های مختلف بر روی سر کاشته می شوند و ظاهر طبیعی را به چهره ی فرد هدیه می کنند. موهای کاشته شده معمولا به روش های مختلف و با استفاده از لوازم ترمیم مو بر روی سر قرار می گیرند که با توجه به تراکم موهای بیمار و سنی که در آن قرار دارد بهترین آن انتخاب می شود.

 

مهمترین لوازم ترمیم مو

از مهمترین لوازم ترمیم مو که نقش اساسی در نتیجه ی بدست آمده را دارند می توان به موها اشاره کرد که روی پروتز های موجود کاشته می شوند و کیفیت آن ها باعث می شود تا ظاهر موها طبیعی تر به نظر برسد و فرد دچار حساسیت نشود. همچنین با کیفیت بودن موها عمر موها را افزایش میدهد و مدت زمان بیشتر می توان آن را مورد استفاده قرار داد.

علاوه بر این چسب های کراتینه ها هم یکی از لوازم ترمیم مو ی مهم هستند که باید به آن اهمیت دهید و از چسبی استفاده کنید که منشا گیاهی داشته باشد و برای پوست سرتان بی ضرر باشد. ریمورها هم در ترمیم مو مورد استفاده قرار می گیرند و در صورتی که از برندهای معتبر استفاده شود موها را خراب نخواهد کرد.

لوازم ترمیم مو تقریبا توسط مراکز زیبایی تهیه می شود و لازم نیست دقدقه ی انتخاب آن ها را داشته باشید فقط دقت داشته باشید که کار ترمیم مو را در مرکزی معتبر انجام دهید تا از لوازم متفرقه استفاده نشود همچنین گول تبلیغات و قیمت های پایین را نخورید چون اکثرا کیفیت لازم را نداشته و برایتان دردسر ساز خواهد شد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم