مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره ليزر جای جوش صورت بیشتر بدانید

درباره ليزر جای جوش صورت بیشتر بدانید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

داشتن پوستی صاف و هموار برای برخی افراد مخصوصا جوانان ، با وجود جای عمیق جوش  ، خواسته ای دست نیافتنی است ، اما خبر خوش که می توان به کمک لیزر درمانی جای جوش را درمان نمود ، در همین راستا در این مقاله ، لیزر جای جوش صورت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

ليزر جای جوش صورت

به منظور لیزر درمانی موثر جای جوش صورت ، بین ۶ الی ۸ جلسه لیزر درمانی با فاصله ی ۲۰ الی ۲۵ روز ، تنها در افرادی که دیگر جوش نمی زنند و جای جوش های باقی مانده است ، انجام می شود. ليزر جای جوش صورت ، درد خاصی نداشته و پس از انجام آن ، فرد می تواند به فعالیت های خود بپردازد ، تنها اینکه به مدت یک هفته الی ده روز نباید از هیچ گونه کرمی استفاده کند .

ليزر جای جوش صورت


اثرات ليزر جای جوش صورت

با لیزر درمانی ، اشعه ی گرم لیزر از سطح پوست ( لایه ی اپیدرم ) عبور کرده و سلول های های مرده ی سطح را جدا ساخته و از بین می برد  و به لایه های میانی ( مزودرم ) می رسد و در آنجا سلول های پروتئین سازنده ی پوست ( کلاژن و الاستین) را تحریک کرده و موجب بازسازی و ترمیم پوست به مرور زمان خواهد شد .

اگر چه کلاژن سازی بدن همواره در حال انجام شدن است اما به کمک لیزر می توان تولید بیشتر کلاژن پوست را تحریک نمود و از فواید ترمیم کنندگی این پروتین بدن ، بهره مند شد .

 ممنوعیت لیزر جای جوش صورت

نمی توان از جلسات لیزردرمانی برای افرادی‌که به طور متداوم جوش می‌زنند و هنوز جوش‌هایشان درمان نشده ؛ استفاده کرد ، زیرا اگر پیش از خوب شدن جوش‌ها لیزردرمانی انجام شود ، این کار موجب بدتر شدن وضعیت جوش خواهد شد ، لذا تا درمان کامل جوش ها باید صبر کرد ، در این صورت بدون نگرانی از عوارض لیزر درمانی می توان جلسات درمان را تکمیل نمود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم