لیزر جوانسازی پوست

لیزر جوانسازی پوست لیزر جوانسازی پوست

لیزر جوانسازی پوست

امروزه راه های  متعددی جهت جوانسازی پوست با لیزر در کلینیک های مختلف قابل ارائه می باشد که از متداول ترین روش های این متد می توان به جوانسازی صورت با لیزر و جوانسازی پوست با استفاده از روش PRP و یا دیگر روش های مشابه اشاره نمود که با بهترین کیفیت در کلینیک زیبای فوق تخصصی ایران نگین به مراجعه کنندگان گرامی قابل ارائه می باشد.

در ادامه به صورت مختصر به توضیح روش لیزر جوانسازی پوست خواهیم پرداخت. از پر کاربرد ترین دستگاه ها که جهت این مورد کاربرد دارد دستگاه هیدرودرمی  که به نام دستگاه دیزینک – گالوانیک نیز از آن یاد میشود می باشد که یکی از نوین ترین دستگاه های مورد استفاده جهت جوانسازی پوست می باشد. می توان گفت هیدرودرم از تلفیقی از قدرت طبیعی و درمانی آب و اکسیژن جهت تراش آسان سطح پوست و بدون نیاز به استفاده از ساینده های سخت و یا کریستال ها استفاده می کند و از این طریق پوستی شاداب تر و سالم برای فرد متقاضی ایجاد می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

آخرین مقالات