مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره لیزر موهای زائد سفید بیشتر بدانیم

درباره لیزر موهای زائد سفید بیشتر بدانیم

درباره لیزر موهای زائد سفید بیشتر بدانیم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

زیبایی چیزی است که بزرگ و کوچک نمی شناسد به همین دلیل همه ی افراد به نوعی به دنبال زیبایی می گردند. درست است که این موضوع در خانم ها بیشتر صدق می کند اما آقایان نیز در بسیاری از موارد به همان اندازه به آن اهمیت می دهند و در برخی از موارد مشاهده می شود آقایان بیشتر به زیبایی خود اهمیت می دهند. به صورت کلی برای افزایش زیبایی روش های مختلفی صورت می گیرد که اکثر آن ها در کلینیک ها عرضه می شوند.

از میان این روش ها بسیاری از آن ها می توانند تاثیرات زیادی را در زیبایی داشته باشند که نمیتوان آن ها را به راحتی نادیده گرفت یکی از این روش ها لیزر موهای زائد است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند اما لیزر موهای زائد سفید موضوعی است که در مورد آن بحث های زیادی وجود دارد و بسیاری از افراد تصور میکنند موهای بور و سفید را نمی توانند با استفاده از لیزر از بین ببرند.

لیزر موهای زائد سفید

لیزر موهای زائد سفید امکان پذیر است؟

لیزر موهای زائد سفید بحثی است که بسیاری از افراد آن را مطرح می کنند. در واقع بسیاری از افراد این تصور را دارند که برای موهای سفید و بور به هیچ وجه نمی توان از لیزر استفاده کرد و این افراد مجبورند تا از روش های دیگر مانند الکترولیزر و … برای رسیدن به نتیجه استفاده کنند. اما بهتر است بدانید در سالهای اخیر دستگاه هایی به جود آمده اند که با استفاده از آن می توان به راحتی و بدون هیچگونه مشکل به لیزر موهای سفید پرداخت نتایج قابل توجهی را نیز دریافت کرد.

علاوه بر این برای لیزر موهای زائد سفید می توان از روشی دیگر استفاده کرد که اثرات قابل توجهی را برای حرف موهای زائد دارد. در این روش از رنگدانه های سنتتیک استفاده می شود. این رنگدانه ها با افزایش سرتونین باعث می شوند تا رنگ موها تیره تر شود که با تیره شدن موها می توان به راحتی با استفاده از روش هایی رایجی که وجود دارند به لیزر موهای زائد پرداخت.

 

لیزر موهای زائد سفید چه عوارضی دارد؟

بسیاری از افراد تصور می کنند لیزر موهای زائد سفید می تواند عوارض قابل توجهی را برای داشته باشد چون استفاده از دستگاه هایی که برای موهای سفید استفاده می شود پوست افراد را می سوزاند اما بهتر است بدانید تمام این تصورات غیر علمی است و صحت ندارد. با استفاده از لیزر موهای زائد سفید می توان به راحتی و بدون هیچ گونه مشکل به لیزر موها پرداخت. البته مانند سایر روش ها ممکن است عوارضی چون قرمزی، تورم و درد خفیف برای فرد به وجود بیاید.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند