مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیزر موهای زیر پوستی چگونه است

لیزر موهای زیر پوستی چیست

لیزر موهای زیر پوستی چگونه است

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که می دانید و حتما مشاهده کرده اید این روزها لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. این در حالی است که انجمن متخصصان پوست آمریکا اعلام کرده تمام موهای ناخواسته در اثر لیزر از بین نمی روند زیرا برخی از آنها نسبت به درمان با لیزر مقاوم هستند و برخی دیگر هم قدرت رشد مجدد پس از لیزر را دارند. اما با این حال در کشور ما امروزه بازار از بین بردن موهای زائد با کمک لیزر بسیار داغ است. اما چیزی که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد از بین بردن موهای زیر پوستی می باشد. و سوالی که توسط بسیاری از مراجعه کنندگان مطرح می شود این است که لیزر موهای زیر پوستی چگونه است؟

آیا میتوان بر روی لیزر به عنوان یکی از راه های از بین بردن موهای زیر پوستی حساب باز کرد؟ برای اینکه بتوانید پاسخ این سوال ها را پیدا کنید توصیه میکنیم که در این مقاله با ما همراه باشید. زیرا در نظر داریم تا به بررسی لیزر موهای زیر پوستی بپردازیم.

لیزر موهای زیر پوستی

لیزر موهای زیر پوستی

اولین نکته ای که در رابطه با موهای زیر پوستی باید بدانید این است که شایع ترین علت بروز موهای زیر پوستی، حساسیت ها، لک ها و … به دلیل استفاده از روش های سنتی مثل اپیلاسیون، بند، وکس و غیره می باشد. اما در رابطه با لیزر موهای زیر پوستی باید بگوییم که امروزه می‌توان برای همه نقاط بدن مورد استفاده قرار داد.

اما همواره بایدها و نبایدهایی وجود دارد که باید آنها را در هنگام لیزر موهای زیر پوستی در نظر بگیرید. از همین رو در نظر داریم تا برخی از آنها را برای شما عنوان کنیم از جمله اینکه از آنجایی که امکان سوختگی و آسیب های پوستی با لیزر موهای زائد در افرادی با پوست های تیره بیشتر است، همواره پزشکان توصیه می کنند افرادی که سولاریوم کرده اند، حمام آفتاب گرفته اند یا پوست های بسیار تیره ای دارند، از لیزر کردن موهای زائد خود به شدت پرهیز یا در مورد این کار با پزشک متخصص پوست مشورت کنند.

عوارض لیزر موهای زیر پوستی

لیزر کردن موهای زائد در این افراد و توسط اپراتورهای غیرمتخصص، چیزی جز سوختگی های شدید پوستی را برای آنها به دنبال نخواهد داشت؛ سوختگی هایی که ممکن است لک های پوستی ناشی از آنها گاهی تا آخر عمر هم همراهشان بماند.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند