مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیزر کم توان

لیزر کم توان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در میان روشهای تقویت مو در مواردی لازم است تا بنابه شرایط بدنی و فیزیکی شخص مراجعه کننده از روش کاشت لیزر کم توان استفاده شود تا بجای اثر موبری و تخریبی پرتو لیزر از اثر رشد مو ، تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو؛ پرتو لیزر بهره جست .طبق تحقیقات انجام شده نور لیزر با توان کم اثرات رشد مثبت و تقویتی بر روی بافت مو و بافت های بدن دارد .

 

لیزر درمانی کم توان یکی از شیوه های درمانی است که تهاجمی نبوده و با توجه به نیازهای دنیای پزشکی به روش های نوین ابداع شده است و علت پیدایش آن پیشگیری از اثرات معالجات تهاجمی است. تا کنون رشد علم لیزر به دلیل خواص پرتوهای لیزر تاکنون بسیار خوب بوده است.

 

 

 

طبق تحقیقات انجام شده اثرات لیزر در موارد زیر به اثبات رسیده است :

۱- پرتو ليزر باعث افزايش رشد مو و استحکام آن می شود .
۲- پرتو ليزر باعث استريل كردن منطقه جراحی مي شود.
۳- پرتو ليزر باعث افزايش خونرساني منطقه جراحی مي شود.
۴- پرتو لیزر باعث کاهش ورم منطقه جراحی می شود .
۵- پرتو ليزر باعث تسريع بهبود زخم جراحی مي شود.
۶- پرتو ليزر اثر ضد التهاب و ضد درد در منطقه جراحی دارد .

با در نظر گرفتن این خصوصیات پرتو لیزر، دستگاه های ایجاد پرتو لیزر با خصوصیات متفاوت و توان ایجاد پرتو های مختلف اختراع شده است که یکی از آنها به نام لیزر کم توان راهی بازار شده که این دستگاه ها خاصیت رشد و تقویت مو دارند و تا کنون به موفقیت بالایی دست یافته اند.

بهترین کاندید ها برای درمان با لیزر کم توان چه اشخاصی هستند ؟

جهت زنان و مردانی که دچار نازک شدن موها و طاسی با الگوی زنانه یا مردانه ارثی می باشند این نوع درمان از بهترین روش های پاسخگو می باشد.

 

در این روش پزشکان جهت طبقه بندی ریزش مو در مردان و زنان به ترتیب از سیستمهای طبقه بندی زیر استفاده میکنند:

 

Nor-wood Hamilton

Ludwig savin scale

 

این نوع درمان برای مردان با ریزش موی آندروژنتیک که در طبقه بندی در گروه ۵ -۲a نوروود قرار دارند و در زنان با طبقه بندی لودویگ در گروههای ۴-۱ و ۱-  ۲و ۲-۲ قرار دارند یا طرح ریزش موی ناحیه فرونتال و تیپ پوستی ۱- ۴را دارند کاربرد دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند