مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیفت گردن با لیپوساکشن امکان پذیر است؟

لیفت گردن چیست

لیفت گردن با لیپوساکشن امکان پذیر است؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برخی از افراد به دلیل داشتن چربی اضافه در گردن خود و تشکیل غبغب گردنی با پوستی شل و افتاده دارند و به همین دلیل زیبایی گردن آنها و به طبع زیبایی چهره آنها دستخوش تغییرات زیادی می گردد و به ناچار به دنبال روشی جهت زیبایی بخشیدن به گرون خود هستند که لیفت گردن با لیپوساکشن یکی از گزینه هایی خواهد بود که ممکن است این افراد انتخاب نمایند.

لیفت گردن


لیفت گردن با لیپوساکشن

لیپوساکشن گردن یکی از جراحی های زیبایی گردن جهت خارج کردن چربی اضافه گردن و لیفت و کشیدن پوست شل و افتاده گردن می باشد که در این روش جراح با ایجاد برش های بسیار کوچکی در زیر چانه ایجاد می نماید و پس از خارج کردن چربی زیر گردن به وسیله لوله کانولا و دستگاه مکش پوست اضافه گردن را برش خواهد داد و در ناحیه زیر چانه بخیه جذبی  بسیار ریزی خواهد زد و از این طریق ضمن خارج کردن بافت چربی اضافه گردن و فک را لیفت خواهد کرد و پس از آن گردن جوانسازی می گردد و خط چانه و فک به خوبی نمودار خواهد بود، در اکثر بیمارانی که پوست گردن افتاده و بسیار شلی دارند و به غبغب نیز دچار هستند لیپوساکشن و خارج کردن چربی اضافه به همراه لیفت گردن به طور همزمان صورت می گیرد تا گردنی صاف و باریک و یکنواخت برای بیمار ایجاد شود.

مراقبت های پس از لیفت گردن با لیپوساکشن

پس از جراحی لیفت گردن با لیپوساکشن بیمار باید دوران نقاهت چند روزه را طی نماید، از انجام کارهای سنگین تا چند هفته خودداری کند، نباید هیچ گونه فشاری بر ناحیه گردن خود وارد نماید، باید جهت کاهش درد و تورم و کبودی گردن خود داروها و پمادهایی که جراح برای وی تجویز نموده است استفاده کند و از افزایش وزن خود که منجر به ایجاد غبغب در گردن خواهد شد جلوگیری کند.

عوارض لیفت گردن با لیپوساکشن

  • سفت شدن بیش از حد پوست گردن
  • درد طولانی مدت
  • غیر متقارن بودن دو طرف گردن و چانه
  • جای زخم و برش در زیر چانه
  • احساس کشیدگی در پوست گردن
  • تجمع مایع در زیر پوست
  • خطر عفونت در محل زخم ها و برش های جراحی که تمام این عوارض با انجام لیپوساکشن توسط یک جراح متخصص و باتجربه به میزان بسیار زیادی کاهش خواهد یافت و عوارض چندانی را متوجه بیمار نخواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم