مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تاثیر ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو

ماینوکسیدیل چیست

تاثیر ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید ریزش مو یکی از مشکلاتی است که میتواند به بدترین شکل ممکن باعث کاهش زیبایی شود به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو شده اید باید برای درمان آن به دنبال راه چاره باشید در غیر اینصورت مشکلاتی که در ادامه برایتان به وجود خواهد آمد قطعا مطلوب نخواهد بود.بسیاری از افراد برای درمان ریزش مو مانند پزشکی با تجربه با صراحت پیشنهاد میکنند که از داروهای گیاهی استفاده کنید و با استفاده از این داروها میتوانید در سریعترین زمان ممکن به نتیجه یرسید اما متاسفانه در بسیاری از مواقع افراد با استفاده از این روش ها به هیچ وجه به نتیجه نخواهند رسید.در این مواقع بهترین قدمی که میتوانید بر دارید این است که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در برخی از موارد توسط متخصصان زیبایی تجویز می شود. در ادامه به این دارو بیشتر خواهیم پرداخت.

ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو چه تاثیری دارد؟

با توجه اینکه ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در بسیاری از موارد تجویز میشود بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که با استفاده از این دارو به چه نتایجی دست پیدا خواهند کرد. اصولا ماینوکسیدیل دارویی است که برای درمان ریزش موی ارثی تجویز میشود.این دارو در مواردی میتواند تاثیر داشته باشد که فولیکول های موی فرد به صورت کامل از دست نرفته باشد و حداقل شاهد رشد موهای نازک باشیم.البته باید توجه داشته باشید که اثرات ماینوکسیدیل به هیچ وجه دائمی نیست و با قطع دارو اثرات آن از بین میرود به همین دلیل باید انتظار این را داشته باشید.

 

روش ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو چیست؟

ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو عروق محیطی ر اگشاد میکند و باعث میشود افت فشار خون در ناحیه مورد نظر کاهش پیدا کند.این دارو در ابتدا برای بیماری های قلبی مورد استفاده قرار میگرفته است اما به مرور به علت اثراتی که از آن مشاهده شد محققان اشکال دارویی آن را برای درمان ریزش مو معرفی نموده اند.مکانسیم اثر این دارو به این صورت است که با افت فشار خون در ناحیه ی مورد نظر فاز دوره آناژن یا همان رشد فعال مو افزایش پیدا میکنند و به دنبال آن میتوانیم شاهد ضخیم شدن موهای نازک باشیم.

 

مزایای ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو چیست؟

ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو مزایای قابل توجهی را دارد که میتوانید از آنها استفاده نمایید.یکی از مزایای این روش این است که با استفاده از آن میتوانید در کمترین زمان ممکن ضخامت مو را افزایش دهید علاوه بر این عارضه ی خطرناکی برایتان به وجود نخواهد آمد.استفاده از این روش هم هزینه ی زیادی را نیاز نخواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند