مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آنچه از متدهای جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت نمی دانید

جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت

آنچه از متدهای جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت نمی دانید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت یکی از متداول ترین روش های جوان سازی صورت است. در این مطلب به ذکر نکاتی در مورد این جراحی که ممکن است شما از ان اطلاعی نداشته باشید، پرداخته می شود.

جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت چه کاری انجام می دهد؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که این جراحی با کشیدن و جمع کردن پوست صورت باعث رفع افتادگی های صورت و جوان سازی ان می شود اما با ید بدانید که آنچه باعث افتادگی پوست صورت می شود، افتادگی عضله و فاسیای موجود در زیر پوست است که با کمک این روش می توان آن ها را در جهت های مختلفی جمع کرد و به این صورت افتادگی های صورت را به صورت اساسی درمان نمود.

جراحی پلاستیک لیفتینگ

متد های گوناگون جراحی پلاستیک لیفتینگ

امروزه انجام جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت از سه روش جراحی سنتی، جراحی با برش جزئی و آندوسکوپی امکان پذیر است. هر کدام از این روش ها کارایی و ویژگی های خاص خود را دارد که پزشک متخصص با معاینه صورت فرد متقاضی و در نظر گرفتن اهداف او از انجام لیفت، بهترین و مناسب ترین روش را برای او انتخاب می کند.

ماندگاری جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت نسبت به لیفت با نخ

به دلیل اینکه با جراحی امکان جمع کردن عضله و فاسیا وجود دارد و در واقع لیفت به صورت عمقی انجام می شود، نتایج ماندگار تری نسبت به روش لیفت صورت با نخ دارد.

متقاضی واقعی لیفت صورت

بهترین متقاضی برای انجام جراحی لیفت صورت کسی است که علاوه بر داشتن شرایط بدنی مناسب برای انجام این جراحی، انتظارات منطقی و واقع گرایانه ای از نتیجه جراحی داشته باشد و با درک درست از هدف جراحی و عمل نمودن به توصیه های پزشک جراح در خصوص اقدامات قبل و بعد از جراحی، با پزشک همکاری خوبی داشته باشد.

عوارض لیفت صورت

عوارض مربوط به انجام جراحی لیفت بستگی به متد جراحی و همچنین شرایط بدنی افراد مختلف دارد. به عنوان مثال روش های جراحی سنتی  باعث به جا ماندن اسکار هایی به روی پوست می شوند و در جراحی های عمیق امکان آسیب دیدگی عصب ها نیز وجود دارد، در عوض روش های جدید تر نظیر آندوسکوپی عوارض کمتری دارند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم