مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مراحل و شیوه ترمیم موی زنان

ترمیم مو در زنان

مراحل و شیوه ترمیم موی زنان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید موهای سر میتواند نقش زیادی را در زیبایی انسان ایفا کند. این موضوع در خانم ها بیشتر از آقایان اهمیت دارد به همین علت بیشتر خانم ها بیشتر اوقات در حال آراستن موهای خود هستند و از انواع حالت دهنده ها برای زیبایی موهای خود استفاده می کنند. همچنین رنگ کردن موها هم به علت زیبایی که به وجود می آورد بسیار مرسوم است و باعث می شود تا زیبایی موها افزایش پیدا کند. اما همین موارد می تواند در بلند مدت آسیب جدی را به موها وارد کند و باعث شود تا موهای سر دچار ریزش شود البته علل اصلی ریزش مو دلایل ژنتیکی و ارثی که به راحتی رشد مجدد موها را به دنبال نخواهد داشت به همین علت ترمیم موی زنان در موارد زیادی اهمیت پیدا میکند.

ترمیم موی زنان

ترمیم موی زنان

یکی از راه حل های بسیار مناسب برای بازگرداندن زیبایی بعد از ریزش مو این است که از ترمیم موی زنان استفاده شود تا نتایج دلخواه هر چه سریعتر برای فرد قابل رویت باشند و فرد بتواند در کمترین زمان ممکن بتواند صاحب موهایی با ظاهر طبیعی و زیبا شود.

روش های ترمیم موی زنان عمدتا مختلف می باشند اما نقطه ی مشترک همه ی آن ها این است که این عمل کاملا بر روی سطح پوست انجام می شود و هیچ برشی در پوست ایجاد نخواهد شد. در این روش موهای طبیعی و یا مصنوعی با روش های مختلف بر روی پوست سر قرار خواهند گرفت و سپس با استفاده از ماده ها مختلف بر روی سر تثبیت می شوند.

 

مزایای ترمیم موی زنان

ترمیم مو به علت نتایج فوق العاده ای که دارد در اکثر موارد پیشنهاد می شود. تقریبا ترمیم موی زنان یکی از سریعترین روش هایی است که می تواند بهترین نتایج را برای فرد به دنبال داشته باشد به طوری که بعد از اولین جلسه نتیجه ی دلخواه برای فرد به ارمغان خواهد آمد.

روش های ترمیم موی زنان در اکثر حالت ها حتی نیاز به یک بخیه هم نخواهد داشت و نیازی نیست فرد بیهوشی و هزاران عارضه ی مختلف آن را تجربه کند به همین دلیل همواره جزء یکی از کم ضررترین روش ها برای بدست آوردن موها به حساب می آید.

 

روش های ترمیم موی زنان

ترمیم موی زنان روش های مختلفی دارد که هر کدام برای یک سری از افراد توصیه می شود مثلا ترمیم مو به روش بافت بیشتر برای افراد توصیه می شود که موهای کم پشتی دارند و برای افرادی که کاملا دچار کچلی شده اند توصیه نمی شود. اما روش های دیگر مانند ترمیم مو تار به تار برای بیشتر افرادی که دچار ریزش مو شده اند مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم