مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مراحل و هزینه و قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو

مراحل و هزینه و قیمت کاشت ابرو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مراحل و هزینه و قیمت کاشت ابرو

در بسیاری از بانوان در دوران معینی از سنشان رشد مجدد تار های مو در ابرو ها به حداقل و عدد صفر می رسد. امروزه تاتو و هاشور یکی از پرطرفدار ترین روش هایی است که در سالن های زیبایی مراجعه کنندگان زیادی دارد اما این روش کاملا مصنوعی می باشد و اطرافیان به خوبی متوجه می شوند که فرد ابرو ندارد. برای جلوگیری از این اتفاق تنها راه حل دائمی جایگزین کردن مو های ابرو، کاشت ابرو می باشد که با استفاده از این روش یک خانم می تواند زیبایی از دست رفته ابروان خود را به دست آورد و تا آخر عمر شاهد رشد و حضور مو ها در این ناحیه از صورتش باشد. بانوان با آگاهی از مراحل و هزینه و قیمت کاشت ابرو ترجیح می دهند تا یکبار برای همیشه از یک درمان قطعی برای متراکم شده ابرو های خود بهره مند شوند.

مراحل کاشت ابرو

ابتدا مطابق با متدی که در کاشت ابرو از آن استفاده می شود فرد بی حسی موضعی می گیرد تا بتوان فولیکول های مو را از ناحیه اهدا کننده استخراج کرد. تار های مویی که قرار است در نواحی خالی ابرو کاشته شود از قسمت سر فرد گرفته خواهد شد. با توجه به اینکه اکثر کلینیک های تخصصی پوست و مو از روش FUE استفاده می کنند، گرافت ها در زیر میکروسکوپ به صورت دانه دانه از هم تفکیک شده و تک تک در ابرو کاشته می شوند. این مو ها همانند مو هایی که در قسمت سر کاشته می شوند در یک دوره کوتاه مدت ابتدا ریزش کرده و سپس رشد خود را از سر می گیرند.

عمل کاشت ابرو از حدود ۴ تا ۷ ساعت می تواند زمان بر باشد. تعداد گرافت های مورد نیاز برای عمل کاشت ابرو با توجه به میزان کم پشتی ابرو ها متفاوت می باشد. به طور نرمال در هر ابرو از ۲۰۰ تا ۴۰۰ تار مو برای کاشت استفاده خواهد شد. بعضی از بانوانی که علاقه مندند تا میزان تراکم ابرو هایشان بیشتر باشد این عمل را مجددا چندین ماه بعد تکرار می کنند.

هزینه عمل کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو یک کار بسیار ظریف و دقیق است که هزینه انجام آن به فاکتور های متعددی بستگی خواهد داشت.

  • تبحر و توانایی پزشک در کاشت ابرو با یک زاویه مناسب و هماهنگ با مدل اصلی ابرو
  • روش و تکنولوژی که پزشک متخصص پوست و مو از آن برای کاشت ابرو بهره می برد.
  • سطح ریزش موی ابرو، تعدا گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو و زمانی که نیاز است تا عمل کاشت و پیوند موی طبیعی در ابرو انجام شود.
  • برداشت گرافت ها از ناحیه اهدا کننده بدون اینکه حجم قابل توجهی از موی سر کوتاه شود.
  • انجام عمل کاشت ابرو بدون ایجاد عارضه خاصی
  • مکان انجام عمل کاشت ابرو بسته به اینکه در یک کلینیک تخصصی باشد یا مکانی بدون استاندارد های لازم
  • هزینه عمل کاشت ابرو در شهرستان ها در مقایسه با استان تهران می تواند متفاوت باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مراحل و هزینه و قیمت کاشت ابرو میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم