مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد کدامند

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد کدامند

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد کدامند

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه لیزر به یکی از بهترین راه های رهایی از شر موهای زائد تبدیل شده است و کمتر کسی حاضر است از روش های سنتی گذشته برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کند. در واقع لیزر برای افرادی که تحمل درد طافت فرسای اپیلاسیون را ندارند و یا استفاده از تیغ یا ژیلت حساسیت هایی را برای آنان به همراه داشت بسیار ارزشمند می باشد. باید بدانید که با توجه اینکه شما از چه دستگاهی برای حذف موهای زائد خود استفاده می کنید نتیجه دلخواه درمان میتواند در زمان متفاوت تری اتفاق بیافتد. اما بعد از انجام آن نیاز است که شما اقداماتی را انجام دهید ولی تا چه اندازه با مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد آشنایی دارید؟

اگر پاسخ شما به این سوال منفی می باشد بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم به معرفی نکاتی در رابطه با مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بپردازیم.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

واکنش پوست هر فرد به دستگاه لیزر و همچنین گستردگی درمان متفاوت می باشد اما نیاز است که بعد از انجام لیزر، به مراقبت از پوستتان بپردازید برخی از مراقبت های بعد از لیزر عبارتند از:

ژل آلوئه ورا
بعد از اینکه افراد از لیزر برای حذف موهای زائد خود استفاده می کنند ممکن است بلافاصله با قرمزی و تورم در ناحیه مورد نظر مواجه شوند که تداعی کننده آفتاب سوختگی می باشد حتی این امکان وجود دارد که شاهد تاول هایی بر روی پوست باشید از همین رو باید پوست خود را مرطوب نگه دارید ژل آلوئه ورا یکی از بهترین راه های تسکین دهنده این درد می باشد.

کرم ضد آفتاب
بطور کلی استفاده از کرم ضد آفتاب ایده‌ی خوبی است. اگر به صورت روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده نمی‌کنید، بهتر است مصرف آن را در دستور کار خود قرار دهید همچنین مسئله مهم تر این است که پس از درمان باید در نواحی غیر پوشیده پوست از کرم ضد آفتاب استفاده کرد زیرا پس از لیزر موهای زائد، پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید آسیب ‌پذیر می‌ شود. همچنین پوست مستعد تیره شدن می باشد که می ‌تواند منجر به غیر یکنواخت شدن رنگ پوست و برخی آسیب‌ های پوستی شود. انتخاب ضد آفتابی با SPF مناسب میتواند شما را در راه مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد کمک کند.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند