مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تخصصی ترین مرکز ترمیم و کاشت مو در غرب تهران

ترمیم مو در غرب تهران

تخصصی ترین مرکز ترمیم و کاشت مو در غرب تهران

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای رهایی از کچلی و ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که ضمن برسی شرایط بیمار بهترین روش ممکن انتخاب میشود.انتخاب روش هایی که وجود دارد معمولا زمانی صورت میگیرد که پزشک انجام آزمایش های مختلف را از بیمار درخواست کرده باشد و به بررسی دقیق پوست سر بپردازد. جدا از این که چه روشی برای درمان کچلی استفاده می شود باید در کمترین فرصت ممکن برای درمان آن اقدام کرد چون در صورتی که این مشکل ادامه داشته باشد می تواند مشکلات بزرگتری را برای بیمار به وجود بیاورد. معمولا افرادی که دچار کچلی می شوند به دنبال آن اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و دچار بیماری های روحی مانند افسردگی می گردند. از میان روش هایی که می توان نتیجه بخشی آن را تضمین کرد کاشت مو است که باید در مراکز معتبر انجام شود در این مطلب به کاشت مو در غرب تهران خواهیم پرداخت.

کاشت مو در غرب تهران

افراد مناسب برای کاشت مو

تقریبا برای اکثر افرادی که دچار ریزش مو شده اند می توان از روش های کاشت مو اشاره کرد اما بهتر است قبل از هر چیز شرایط بیمار بررسی گردد تا در صورت امکان درمان کچلی با دارو ها بتوان از آن بهره برد. البته باید توجه داشته باشید که برای بیماران که دچار بیماری های خود ایمنی هستند هم روش کاشت مو کارساز نخواهد بود و نمی تواند نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد در سایر موارد کاشت مو میتواند کم عارضه ترین روشی باشد که انتخاب می کنید البته باید توجه داشته باشید که برای آن مرکز کاشت مو در غرب تهران را انتخاب کنید.

 

روش های موجود در کلینیک های کاشت مو در غرب تهران

در در اکثر کلینیک های کاشت مو در غرب تهران از روش های مختلف برای کاشت موی سر استفاده می شود به همین دلیل در صورتی که روش خاصی را مدنظر دارید نباید بابت انتخاب کلینیک نگرانی خاصی را داشته باشید. از میان روش هایی که در این کلینیک ها استفاده میشود FUT یکی از آن هاست که در آن از جراحی استفاده میشود و موها بعد از برداشته شدن از ناحیه ی پشت سر بر روی ناحیه ی مورد نظر کاشته می شوند. البته روش دیگر به نام FIT هم وجود دارد که برای عده ی خاصی از بیماران مورد استفاده قرار می گیرد و به علت عدم استفاده از جراحی و عوارض کم انتخاب عاقلانه ای نیز به شمار می رود.

 

بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران

تقریبا بیشتر کلینیک های کاشت مو در غرب تهران در صورت معتبر بودن می توانند بهترین نتیجه را در کاشت مو برایتان به ارمغان بیاورند به همین دلیل در انتخاب آن لازم نیست نگرانی خاصی را داشته باشید اما بهتر است کلینیکی را انتخاب کنید که سابقه ی خوبی را در انجام کاشت مو داشته باشد و علاوه بر این نمونه کار مطلوب و رضایت بیماران در پوشه ی کارهایش دیده شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم