مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایای روش کاشت مو fci

کاشت موی fci چیست

مزایای روش کاشت مو fci

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که می دانید مو به عنوان عضو مهم زیبایی همیشه و در همه حال باید در بهترین وضعیت خود قرار داشته باشد به محض اینکه دچار آسیب و ریزش می شود به فکر درمان آن هستیم و میخواهیم مشکل آن را برطرف کنیم. اما زمانی که افراد با ریزش موی شدید و در نهایت طاسی سر مواجه می شوند دچار افسردگی، دوری از اجتماع و بسیاری از بیماری های دیگر می شوند. اما در دنیای امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت پزشکی به خصوص زیبایی انجام شده است روش های درمان زیادی برای درمان ریزش مو پدید آمده است که یکی از آنها کاشت مو fci می باشد.

در این مقاله در نظر داریم تا توضیحات مختصری در رابطه با روش کاشت مو fci و مزایای آن برای شما شرح دهیم تا شما بتوانید با آگاهی بیشتری به سراغ استفاده از این روش برای درمان ریزش موی خود بروید با ما همراه باشید.

کاشت مو fci

کاشت مو fci

همانطور که می دانید مو در زندگی تاثیر زیادی دارد حتی می تواند در روابط اجتماعی بین انسان ها تاثیر گذار باشد نداشتن مو باعث میشود فرد از اعتماد به نفس کافی برخوردار نباشد و این باعث میشود فرد نتواند در جامعه نقش خوبی را ایفا کند. کاشت مو fci یکی از پرطرفدارترین روش های کاشت مو می باشد که با توجه به نتایج بسیار خوبی که در اختیار بیماران قرار می دهد روز به روز به مخاطبان آن نیز افزوده می شود.

روش کاشت مو fci

پزشکان برای استفاده از روش کاشت مو fci ابتدا از ناحیه بانک موی فرد تعدادی مو را از پشت سر برداشت کرده و در آزمایشگاه سلول های مورد نیاز را برداشت می کنند به طوری که تعداد آن ها از یک عدد به ۱۰۰ و یا گاها به ۱۰۰۰ عدد برسد و همین امر باعث .می شود که محدودیتی در بانک مو را شاهد نباشیم.

در این روش سلول هایی که به ناحیه مشخصی از سر فرد تزریق میشود تبدیل به مو های جدید میشوند و طاسی را از بین میبرند. همچنین می تواند هم برای رشد و ضخیم شدن مجدد موهای ضعیف شده قبلی فرد مورد استفاده قرار گرفته و هم باعث رشد موهای جدید در مناطق کاملاً طاس و بدون مو گردد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند