مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایای و خطرات ترمیم مو غیر طبیعی پرهیز کنید

ترمیم مو

مزایای و خطرات ترمیم مو غیر طبیعی پرهیز کنید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ترمیم مو غیر طبیعی یکی از روش هایی است که برخی از افراد برای خلاص شدن از کچلی و ریزش مو از آن استفاده می کنند و گاها به دلیل ارزان بودن استفاده از ان را نیز به سایر افراد هم توصیه می کنند.

زمانی میتوان اهمیت موها را در زیبایی چهره دانست که موها دچار ریزش شوند چون معمولا کمتر کسی وجود دارد که قبل از ریزش مو بتواند شکر گذار موهایی که دارد باشد به همین دلیل معمولا قبل از ریزش مو مراقبت های کافی در پیش گرفته نمی شود و تنها زمانی که موهای کاملا ریزش پیدا می کنند اهمیت آن ها مشخص می شود. در زمان ریزش مو بسیاری از افراد تمایل دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن موهایشان را بدست آورند و با کمترین هزینه ی ممکن به درمان موهای کم پشت خود بپردازند به همین علت ترمیم مو غیر طبیعی در این مواقع به میان می آید.

ترمیم مو غیر طبیعی

علت ریزش مو چیست؟

ریزش مو در همه ی افراد دلیل یکسانی ندارد و می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. مثلا در برخی از افراد ریزش مو به این دلیل رخ می دهد که فرد نظافت موهای سر را به خوبی رعایت نکرده است و عوامل  بیماری زا در موهای فرد به وجود آمده اند اما در عده ای دیگر هم ممکن است ریزش مو کاملا با رفتار های فرد بی ارتباط باشد و ریزش مو فقط به دلایل ژنتیکی و ارثی رخ داده باشد که در این موارد معمولا امکان بازگشت موها کمی سخت می شود و باید از روش های دیگری استفاده کرد که ترمیم مو غیر طبیعی یکی از راهکارهایی است که افراد به دنبال آن میروند اما آیا واقعا این کار از لحاظ علمی صحیح است؟

 

ترمیم مو غیر طبیعی را فراموش کنید

علی رغم تبلیغات متعددی که در برخی از سالن های زیبایی برای ترمیم مو غیر طبیعی می شود بهتر است بدانید این روش کاملا منسوخ شده است و به هیچ وجه نباید از آن استفاده کنید. این روش به صورت کلی غیر قانونی است و هیچ کلینیکی حق استفاده از آن را نخواهد داشت.

در ترمیم مو غیر طبیعی به دلیل این که از موهای مصنوعی برای کاشت و ترمیم مو استفاده میشود عوارض جبران ناپذیری برای فرد به وجود می آید و استفاده از آن در هیچ کجای دنیا توصیه نمی شود. عوارض شایع در این روش که در موارد بسیاری گزارش شده است عفونت شدید پوست سر است که در اکثر افراد رخ می دهد و باعث می شود سایر موهای کف سر هم از بین برود.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم