مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایای پیوند مو بدون جراحی با عمل جراحی

پیوند و کاشت مو بدون جراحی

مزایای پیوند مو بدون جراحی با عمل جراحی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه با توجه به گسترده بودن روش های درمانی بسیاری از افراد برای رفع نواقص خود دچار سرگردانی می شوند و نمی دانند دقیقا از چه روشی بهره بگیرند. در مورد ریزش مو نیز موضوع به همین صورت است و افرادی که قصد دارند کچلی و طاسی خود را از بین ببرند نمی توانند انتخاب درستی را داشته باشند به طوری که حتی در برخی موارد از درمان کچلی منصرف می شوند و تصور می کنند امکان دارد با انتخاب اشتباه ضررات جبران ناپذیری را متحمل شوند اما بهتر است بدانید در صورتی که اطلاعاتتان را بالا ببرید هیچ مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد. البته متخصصان زیبایی روش مناسب را برایتان انتخاب می کنند اما بالا بردن اطلاعات باعث می شود تا از میان روش های دائمی و غیر دائمی با توجه به شرایطتتان بهترین انتخناب را داشته باشید. پیوند مو بدون جراحی موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

پیوند مو بدون جراحی

پیوند مو بدون جراحی چیست؟

پیوند مو بدون جراحی روشی است که در سالهای اخیر برای درمان ریزش مو و کچلی استفاده میشود این روش به دلیل مزایای قابل توجهی که دارد توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند جایگزین موقت بسیاری از روش ها باشد. در پیوند مو بدون جراحی به هیچ وجه هیچ نوع جراحی وجود ندارد و همه ی کارها با کراتینه های طبیعی انجام می شود. یعنی بعد از پیوند موها حتی شاهد یک برش نیز نخواهیم بود. به همین دلیل است که عوارضی در این روش وجود ندارد. در این روش از موهای مصنوعی برای پیوند استفاده می شود. موهای مصنوعی با اسفتاده از روش هایی که وجود دارد با موهای فرد شبیه سازی شده و ظاهری کاملا طبیعی را به وجود می آورند.

 

مزایای پیوند مو بدون جراحی

پیوند مو بدون جراحی قطعا در مقایسه با روش های کاشت مو که در آن از جراحی اسفتاده می شود مزایای قابل توجهی را دارد. یکی از مزایای آن این است که در این روش هیچ عارضه ای به وجود نمی آید به همین علت همه ی افراد می توانند از آن استفاده کنند. این روش تنها روشی است که در استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد و همه ی افراد با هر محدودیتی می توانند از آن استفاده کنند. موهایی که با استفاده از این روش به وجود می آیند ظاهری کاملا طبیعی دارند و در مدت زمان یک جلسه پیوند آن ها انجام می شود به همین علت برای مواقعی که فرد قصد دارد در مدت زمان کوتاهی ظاهر خود را تغییر دهد مناسب خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم