مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزو

مزو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مزو یا همان مزوتراپی به وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن های بسیار ریز، به بخش های مختلف پوست اطلاق میشود. مواد یاد شده می تواند شامل انواع ویتامین ها، دارو  و یا فاکتورهای رشد ( مانند فاکتورهای رشد انسولینی) باشد. به عبارت دیگر مزوتراپی را میتوان نوعی روش درمانی تزریقی دانست که در تمام دنیا، به خصوصیی  در کشورد های اروپایی جهت جوان سازی پوست، کاربرد زیادی دارد.

مزوتراپی جهت جوانسازی پوست، از بین بردن لکه های پوستی و لکه های ایجاد شده در اثر بارداری، لیفت پوست، ذوب کردن سلولیت های مزاحم و چربی های اضافه و درمان نیمه قطعی ریزش مو کاربرد دارد.

شایان ذکر است که میزان پاسخگویی و عوارض مزوتراپی از فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و امکان اعلام قطعی و پیشاپیش این روش درمانی میسر نمی باشد.

برای مثال این احتمال وجود دارد درمان ملاسما( لک بارداری) از طریق مزوتراپی برای یک بیمار مناسب باشد ولی جهت بیمار دیگری این روش چندان موثر نباشد لذا لازم است این مهم را با مشاوران کلینیک نگین ایران نوین مطرح و مراتب را پیگیری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند