مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مضرات لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

مضرات لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

مضرات لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی به یکی از پر طرفدارترین روش های رفع موهای زائد ناحیه تناسلی تبدیل شده است. راه های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی وجود دارد و هر شخصی با توجه به انتخاب شخصی و بودجه خود یکی از این روش ها را انتخاب می کند. برخی شیو کردن و یا وکس و اپیلاسیون را انتخاب می کنند و برخی دیگر بدون توجه به هزینه، لیزر را ترجیح می دهند.
ناحیه تناسلی پوست بسیار حساسی دارد و در عین حال موهای آن ضخیم تر از سایر نقاط بدن است. به همین دلیل در انتخاب روش از بین بردن موهای این ناحیه باید توجه بیشتری داشته باشیم. همانطور که میدانید استفاده از لیزر به عنوان یک راه حل دائمی شناخته شده است اما تا چه اندازه از مضرات لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی آشنایی دارید؟ در این مقاله در تلاش هستیم تا به معرفی این روش و مضرات آن بپردازیم و اطلاعاتی مختصر درباره آن در اختیار شما قرار دهیم.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

با توجه به اینکه پوست این ناحیه بسیار حساس می باشد و نقش بسیار مهمی در روابط جنسی سالم در فرد دارد از طرفی در معرض انواع عفونت ها و آسیب های بافتی است لذا اقداماتی که آسیب کمتری به پوست این نواحی می زند ارجح تر است.
از همین رو بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که استفاده از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مشکلاتی را برای آنها به خصوص برای خانم ها به وجود می آورد اما باید بدانید که اشعه ی ساطع شده از دستگاه های لیزر تنها بر روی فولیکول های مو اثر گذاشته و فولیکول های مو بر اثر گرمای بیش از حدی که به آنها وارد می شود پس از مدتی کارآیی خود را از دست داده و از بین می روند.

در واقع طی تحقیقاتی که در سال های گذشته انجام شده است پزشکان این باور را بی اساس خوانده اند و اعلام کرده اند که لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی هیچگونه مشکلی برای مزدان و زنان به وجود نخواهد آورد. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد می باشد و معمولا برای بسیاری از افراد با عارضه ی بسیار کمی همراه است. همچنین بدون درد بوده و طی حداقل ۴ جلسه موهای زائد تا حدود ۸۵ درصد از بین رفته و بقیه نازک می شود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند