مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

معرفی انواع کاشت موی طبیعی

روش های کاشت موی طبیعی

معرفی انواع کاشت موی طبیعی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مطمئنا افراد زیادی را دیده اید که دچار ریزش مو شده اند و موهای خود را از دست داده اند و به همین دلیل به دنبال روشی برای درمان ریزش موهای خود هستند. شاید باور کردنش سخت باشد اما راه های زیادی برای درمان وجود دارد ولی یکی از بهترین و موثرترین این روش ها، کاشت مو می باشد. حال وقتی میخواهید به سراغ کاشت مو برای درمان ریزش موهای خود و یا کم پشتی آنها بروید بهتر است با انواع کاشت موی طبیعی آشنایی پیدا کنید. از همین رو در این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی انواع کاشت موی طبیعی بپردازیم.

کاشت موی طبیعی

انواع کاشت موی طبیعی

همانطور که گفته شد روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که شما برای انجام این عمل نیاز است آشنایی کاملی نسبت به انواع کاشت موی طبیعی داشته باشید.

کاشت مو به روش fut

یکی از انواع کاشت موی طبیعی استفاده از روش fut می باشد در این روش، از یک نوار کوچک استفاده می شود و گرافت هایی را از ناحیه پشت سر با همان قسمت بانک موی افراد برداشت می کنند. باید بدانید که این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و یکی از مزیت های آن این است که رویش موها در مسیر محل برداشت انجام می شود به همین دلیل قابل دید نمی باشد.

کاشت مو به روش fit

روش fit که یکی دیگر از انواع کاشت موی طبیعی می باشد به کمک پانج موها را از ناحیه ی بانک مو برداشت می کنند و آن را در ناحیه ی مورد نظر کاشت می کنند. پزشکان برای انجام این عمل شکاف های بسیار ریزی را در ناحیه ی مورد نظر ایجاد می کنند و گرافت ها را با دقت و ظرافت بسیار زیاد در ناحیه مورد نظر می کارند.

کاشت مو به روش sut

این روش یکی از بهترین روش هاییست که تحت بیحسی موضعی انجام می شود و بیماران پس از انجام کاشت مو هیچگونه برش و اسکاری را بر روی سر خود مشاهده نمی کنند. باید بدانید که در کاشت مو به روش sut حدود ۱۴۰۰۰ تار موی واقعی انتقال پیدا می کند. باید بدانید که روش sut به گونه ای انجام می شود که هیچکس نمی تواند تشخیص دهد شما کاشت مو انجام داده اید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند