مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مژه

مژه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در صورتی که تمایل به کاشت مژه طبیعی داشته باشید میتوانید از خدمات کاشت مژه طبیعی کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین استفاده نمایید و متخصصان ما مشاوره کاملی را به شما خواهند داد.

کاشت مژه طبیعی نیز نظیر سایر عمل های جراحی میتواند علت های مختلفی داشته باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

۱- بروز آسیب ها و صدمات فیزیکی (صدمه دیدن صورت و زخمی شدن بر اثر اتفاقات متفاوتی نظیر تصادف های جاده ای، سانحه ها، بروز سوختگی بر اثر گرما، پاشیدن موارد شیمیایی به صورت و بروز مشکل پس از انجام تتوی پلک)

۲- بر اثر ابتلا به بیماری و یا اثرات سو مصرف و یا عدم سازگاری دارو ها با بدن در زمان بروز امراز خاص. همچنین انجام عمل جراحی برای مواردی چون تومور های خوش خیم که باعث نابود شدن فولیکول های مژه و ماندن جای زخم روی بافت صورت می گردد؛ از موارد دیگر میتوان به شیمی درمانی اشاره نمود که به منظور درمان سرطان به مدت طولانی انجام شده و پس از مدتی باعث ریختن موهای سر و صورت و در برخی موارد کم پشت شدن شدید این موارد می شود.
کنده شدن مژه ها و موهای صورت و بدن بر اثر عادت های وسواسی به وسیله خود شخص که اصطلاحا تریکوتیلامانیا خوانده می شود.

۳- مشکلات مادرزادی و نارسایی های ژنتیکی ایجاد شده از بدو تولد نوزادان که منجر به ریزش مو در نقاط مختلف بدن در سال های بعد میشود

۴- علاوه بر موارد اشاره شده در قبل، این احتمال نیز وجود دارد مژه ها در اثر آرایش و یا انجام موارد مختلفی که به منظور زیبایی صورت می پذیرد صدمه ببینند که از موارد شایان ذکر و شایع در این مورد استفاده از مژه های مصنوعی غیر استاندارد و بهداشتی توسط اشخاص می باشد.

کاشت مژه مشابه عمل های جراحی کاشت مو و یا کاشت ریش با بیهوشی موضعی اجرا می گردد و در طی انجام عمل جراحی؛ بیمار در هوشیاری کامل به سر می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند