مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره میکرودرم ابریژن بیشتر بدانیم

میکرودرم ابریژن چیست

درباره میکرودرم ابریژن بیشتر بدانیم

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

چیزی که برای ما بیشتر از همه اهمیت دارد سلامتی و زیبایی پوست به ویژه پوست صورت می باشد. در واقع خانم ها بر این عقیده هستند تا زمانی که از پوستی زیبا بهره مند هستند از جذابیت و اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و در صورتی که با کوچکترین مشکلی در پوست خود مواجه می شوند حتی این امکان وجود دارد که دچار افسردگی نیز شوند. باید بدانید که روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از میکرودرم ابریژن می باشد.

مطمئنا اسم آن را بارها شنیده اید اما چیزی که اهمیت دارد این است که چگونه عمل می کند و اینکه آیا نتیجه بخش خواهد بود؟ برای اینکه بتوانید این ابهامات خود را برطرف کنید توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید در نظر داریم درباره میکرودرم ابریژن توضیحات بیشتری خدمت شما ارائه دهیم.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

در ابتدا در نظر داریم تا در رابطه با میکرودرم ابریژن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم باید بدانید که میکرودرم ابریژن یکی از بهترین روش هایی است که به شما کمک می کند تا پوستی زیبا و جوان داشته باشید در واقع این روش در جوانسازی پوست و برطرف کردن جوش و لک و همچنین منافذ باز پوست تاثیر بسیار زیادی دارد. در رابطه با تاریخچه آن نیز باید بدانید که این روش از سال ۱۹۸۵ در کشور ایتالیا کشف شد و سپس به سایر کشورهای اروپایی نیز انتقال پیدا کرد.

پزشک هنگامی که میخواهد از این روش استفاده کند باید از دستگاه مخصوصی کمک بگیرد که نوعی، کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید الومینیوم را با فشار بسیار مناسب و تنظیم شده بر روی پوست قرار می دهد. این دستگاه تراش های بسیار کوچکی را بر روی سطح پوست ایجاد می کند و همچنین با مکش خود کمک می کند تا جریان خون در ناحیه مورد نظر به راه افتد و در نهایت منجر به ترمیم و زیبایی پوست گردد.

میکرودرم ابریژن چگونه انجام می شود

انجام هر کاری نیازمند انجام اقداماتی است که میکرودرم ابریژن از این قاعده مستثنی نیست. برای انجام این کار پوست شما باید عاری از هرگونه وسایل آرایشی و چربی باشد از همین رو باید قبل از آن تمامی آنها را از روی پوست خود پاک کنید. سپس میتوانید میکرودرم ابریژن را انجام دهید دقت داشته باشید مدت زمانی که دستگاه بر روی پوست شما قرار میگیرد و عمل سایش را انجام می دهد، به پوست و تصمیم پزشک شما بستگی دارد اما معمولا بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه زمان  می برد. پس از آن نیز پوست باید با آب ولرم شسته شود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند