مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

میکرونیدلینگ صورت چیست

میکرونیدلینگ صورت در تهران

میکرونیدلینگ صورت چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که می دانید زیباسازی پوست یکی از راه هایی است که افراد برای داشتن صورتی زیباتر و جذاب تر همواره به دنبال آن هستند. اما با پیشرفت دنیای امروزی تکنولوژی هر لحظه آنقدر به سمت جلو حرکت می کند که نمی توان به درستی تصمیم گرفت کدام یک از روش های زیباسازی صورت نتیجه و عملکرد بهتری خواهد داشت. میکرونیدلینگ صورت یکی از روش هایی است که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده و نتایج خوبی نیز در اختیار آنان قرار داده است.

اما سوالی که مطرح می شود این است که تا چه اندازه با میکرونیدلینگ صورت آشنایی دارید؟ آیا این روش عوارضی را برای بیماران به همراه ندارد؟ برای پاسخ دادن به این سوال ها تصمیم گرفتیم تا در این مقاله توضیحات مختصری در رابطه با میکرونیدلینگ صورت در اختیار شما بگذاریم با ما همراه باشید.

میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ صورت

در وهله اول تصمیم داریم تا در رابطه با اینکه میکرونیدلینگ صورت چیست با شما صحبت کنیم. در واقع میکرونیدلینگ نوعی روش تحریک مکانیکال پوست است که در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد می کنند و با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده شده و در نهایت باعث تغییر آن می شود.

پزشکان از میکرونیدلینگ صورت به عنوان یک ابتکار جدید در زمینه درمان‌های پوست یاد می کنند که می تواند خطوط ظریف پوست، اسکارها و ترک‌ های پوستی را به طور قابل توجهی کاهش ‌دهد. اما مسئله ای که وجود دارد این است که سوزن ها چگونه می توانند باعث تحریک کلاژن ها شوند؟

در واقع وارد کردن سوزن ها به داخل پوست، باعث افزایش انتشار فاکتورهای رشد از فیبروبلاست ها، پلاکت های خونی و بهبود عملکرد فاکتورهای رشد alpha و Beta می‌گردد. این فرایند منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین توسط فیبروبلاست ها می شود. اکثر بیماران بعد از درمان، پوستشان به رنگ قرمز روشن خواهد بود، مثل اینکه دچار آفتاب سوختگی شده باشند.

زمان مورد نیاز برای بهبودی به شدت درمان بستگی دارد. به طور متوسط، قرمزی پوست بیماران ما ۲ تا ۴ روز طول می ‌کشد و نتایج درمان نیز به طور معمول تا ۶ ماه بعد همچنان ادامه دارد. از دیگر مزایای میکرونیدلینگ صورت عبارت است از محو شدن خطوط ظریف و اسکارهای آکنه، کاهش اندازه حفره‌های پوست و بهبود کلی بافت و رنگ پوست.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند