مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

میکروپیگمنتیشن مو سر چیست

میکروپیگمنتیشن موی سر

میکروپیگمنتیشن مو سر چیست

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

میکروپیگمنتیشن مو سر  یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان کم پشتی مو ها را تا حدی از بین برد و علاوه بر این برخی از نواقص زیبایی را رفع نمود.برای استفاده از این روش معمولا شرایط خاصی وجود ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند به همین دلیل این روش متقاضیان زیادی را پیدا کرده است.شاید تصور کنید افزایش زیبایی به وسیله ی عمل های زیبایی و خدماتی که در مراکز زیبایی ارائه میشود هیچ فایده ای را ندارد و فقط نوعی اتلاف زمان و هزینه است.اما قطعا در صورتی که با فواید زیبا بودن برای سلامت روح و روان آشنا شوید نظرتان کاملا تغییر خواهد کرد.افرادی که به زیبایی خود اهمیت میدهند اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت و کمتر به بیماری های روحی مبتلا میشوند. در این مطلب به میکروپیگمنتیشن مو سر بیشتر خواهیم پرداخت.

میکروپیگمنتیشن مو سر

میکروپیگمنتیشن مو سر چیست؟

برای رفع نواحی طاس و کچل سر روش های مختلفی وجود دارند.با استفاده از برخی روش ها میتوان با صورت دائمی کچلی و طاسی را درمان نمود اما در عوض روش هایی هم وجود دارند که به صورت موقت کاربرد دارند. میکروپیگمنتیشن مو سر روشی است که با استفاده از آن میتوان نقاط کچل و کم پشت سر را پوشش داد.در این روش برای رفع طاسی و کم پشتی مو با اسفتاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن محل مورد نظر پوشش داده میشود.این روش تا حدی شبیه به تاتو است اما به علت ظرافت بالا و عوارض کمی که دارد نتایج قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت.

 

میکروپیگمنتیشن مو سر برای چه افرادی مناسب است؟

میکروپیگمنتیشن مو سر میتواند کاربرد های مختلفی را داشته باشد به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند. مهمترین کاربرد این روش برای رفع کم پشتی موهاست چون با استفاده از ان میتوان به بهترین شکل ممکن کم پشتی را پنهان کرد.اما علاوه بر این با استفاده از این میتوان جای بخیه و شکستگی را در سر پوشش داد. همچنین برای افرادی که به دلیل بیماری های خودایمنی دچار ریزش مو شده اند نیز میتوان از این روش ها بهره گرفت.

 

میکروپیگمنتیشن مو سر چه عوارضی دارد؟

میکروپیگمنتیشن مو سر در صورتی که توسط مراکز معتبر انجام شود قطعا عوارض چندانی را به دنبال نخواهد داشت اما در مراکز غیر معتبر به علت اینکه نکات بهداشتی رعایت نمیشود ممکن است با استفاده از این روش شاهد انتقال بیماری های مختلف باشیم. علاوه بر این احتمال درد و خونریزی نیز افزایش پیدا می کند و علاوه بر این بیمار به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نخواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند