مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

نحوه عملکرد کاشت مو با لیزر igrow چگونه است

کلاه آیگرو

نحوه عملکرد کاشت مو با لیزر igrow چگونه است

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه به لطف پیشرفت هایی که در تکنولوژی وجود دارد شاهد آن هستیم که برخی از خدماتی که فقط در کلینیک ها ارائه میشده است اکنون به راحتی در خانه مورد استفاده قرار می گیرد و فرد می تواند به راحتی و بدون مراجعه به مرکز خاصی از دستگاه هایی که به زیبایی و رفع نواقص زیبایی کمک می کند استفاده کرد. امروزه این دستگاه ها به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند که از میان آنها دستگاه های لیزر موهای زائد در منزل اشاره کرد که اثر بخشی قابل توجهی دارند. اما در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به دستگاه فوق العاده ای به نام igrow اشاره کنیم که در موارد زیادی می تواند به رشد موهای سر کمک کند و باعث شود موها پرپشت و زیبا شونداین دستگاه تا حدی تاثیر گذار است که برخی آن را روشی برای کاشت مو می دانند و کاشت مو با لیزر igrow را در تبلیغات مشاهده می کنید.

کاشت مو با لیزر igrow

کاشت مو با لیزر igrow چگونه است؟

کاشت مو با لیزر igrow به این دلیل در تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد که واقعا این دستگاه در مواردی می تواند نتایج اعجاب انگیزی را داشته باشد مانند زمانی که فرد از روش های کاشت مو استفاده می کند. کار این دستگاه به این صورت است که اشعه های لیزر با طول موج پایین و معینی به سطح پوست تابیده می شود و از طریق موها به فولیکول ها انتقال پیدا می کند. این اشعه ها باعث می شوند تا فولیکول ها تحریک شده و توانایی این را پیدا کنند که با سرعت بیشتری به رشد موها بپردازند.

البته باید توجه داشت که کاشت مو با لیزر igrow زمانی بهترین نتیجه را به دنبال خواهد داشت که متخصصان زیبایی با توجه به شرایطی که دارید آن را برایتان مناسب بدانند اما به طور کلی در استفاده از این دستگاه محدودیتی خاصی وجود ندارد و همه ی افراد با هر جنسیتی می توانند از آن بهره بگیرند.

 

فواید کاشت مو با لیزر igrow

کاشت مو با لیزر igrow یا همان تقویت مو با این دستگاه ها نسبت به بسیاری از روش ها فواید قابل توجهی را دارد که از میان مهمترین فواید آن می توان به راحتی استفاده از آن اشاره کرد. به صورتی که با خواندن توضیحاتی که در دفترچه ی آن نوشته در چند دقیقه می توانید استفاده از آن را یاد بگیرید. فایده ی دیگر آن کم هزینه بودن آن است ضمن این که این روش تقریبا هیچ عارضه ای را به دنبال ندارد و کاملا ایمن است.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم