مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

نواحی اسکار

نواحی اسکار

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین پیوند موی طبیعی و یا کاشت موی طبیعی در نواحی اسکار و یا بخش های آسیب دیده پوست امکان پذیر می باشد.

در افرادی که دچار زخم و یا ضایعات پوستی که اغلب از آن با نام “اسکار” یاد میشود، شده اند به دلیل خون رسانی ضعیف به این نواحی آسیب دیده، تعداد جلسات و عمل های جراحی مورد نیاز  بسته به تعداد گرافت در مقایسه با یک بافت طبیعی و سالم به مراتب  بیشتر خواهد بود و سرعت رشد موها نیز در این مناطق در مقایسه با سایر بخش ها کندتر خواهد شد، البته پس از انجام موفقیت آمیز جلسات عمل جراحی بیمار از نظر زیبایی و از نظر روانی از نتیجه کار لذت خواهد برد.

زخم ها و ضایعات پوستی یاد شده در قبل میتواند ناشی از سوختگی به علت های مختلف و با منشا های مختلف نظیر شیمیایی، بر اثر حرارت؛ بروز حوادث و  تصادفات رانندگی و یا طبیعی،  نواقص مادرزادی و یا انجام عمل های جراحی پزشکی قبلی که منجر به به وجود آمدن اسکار پس از التیام زخم شده اند بوده و با توجه به تشکیل اسکار موهای این بخش ها دچار ریزش شده اند.

در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین می توان طی چند جلسه با کاشت موهای طبیعی ناحیه های طاسی را پوشانید و به وضعیت طبیعی نزدیک کرد. با این روش هم یک طاسی پوشانده خواهد شد و هم جراحت زخم در زیر موها پنهان خواهد شد.

به صورت تخمینی بیشتر داوطلبان در این گروه، بیماران دچار سوختگی های حاد می باشند که موهای قسمتی از سر یا صورت مثل ابرو را از دست داده اند.اما کسانی که اعمال جراحی روی سر و یا ابرو داشته اند نیز می توانند با انجام این عمل ناحیه اسکار را بپوشانند.

این عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور عزیزمان با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند