مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

نکات مهم در ترمیم مو

نکات مهم در ترمیم مو

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

نکات مهمی که درباره ترمیم مو باید بدانید

شاید برخی از افراد این موضوع را باور نداشته باشند که یک عمل زیبایی می تواند علاوه بر داشتن یک تاثیر فوق العاده در زیبایی و جوانی فرد تغییرات مهمی در زندگی او پدید آورد. این اتفاق بخصوص در زندگی افرادی به وضوح دیده می شود که به ترمیم با موی طبیعی روی می آورند و هرگز شرایط مناسب برای کاشت مو را دارا نیستند. در واقع تمام در هایی که آن ها شانس داشتن مو هایی طبیعی را داشته باشند، به رویشان بسته است و تنها پیوند موست که می تواند برای آن ها در حکم یک معجزه باشد. در ادامه قصد داریم در مورد نکات مهمی که درباره ترمیم مو باید بدانید برایتان صحبت کنیم.

نکات مهمی که درباره ترمیم مو باید بدانید

ترمیم مو

ترمیم مو یکی از روش هایی است که از موی خارجی برای اینکه یک حجم مناسب به مو های سر فرد داده شود، استفاده می شود. بافت مو، موی مصنوعی، اکستنشن، ترمیم مو بدون انجام جراحی و… نمونه هایی بارز از ترمیم مو به حساب می آیند که می توانند شامل موی طبیعی انسان باشند و پایه اصلی آن ها فیبر های مصنوعی باشد. طبیعتا برخی اوقات اگر فرد دارای موی اندکی باشد برای اینکه بتوان هماهنگی و همخوانی بیشتر بین مو های او با مو های ترمیمی بوجود آورد آن ها را رنگ می کنند.

رعایت تراکم مناسب در ترمیم مو

در ترمیم مو باید به تراکم اهمیت ویژه ای داده شود. اگر از یک تراکم زیاد برای ترمیم مو استفاده شود مسلما چهره ای نازیبا و مصنوعی برای وی بوجود خواهد آمد و با اینکه از مو های طبیعی استفاده شده اما حالت طبیعی به خود نمی گیرد. در افراد مسن حتما لازم است که از یک تراکم موی پایین تر بهره گرفت تا آن ها بتوانند از چهره ای طبیعی برخوردار باشند.

ترمیم مو با موی طبیعی

با توجه به فواید ترمیم مو استفاده از موی طبیعی انسان بهترین گزینه برای ترمیم است. مو های مصنوعی بیشتر برای افرادی دارای کاربرد می باشد که می خواهند مداوم مو های حالت دار داشته باشند و در حقیقت با حالت دهی موی خود با مشکل مواجه هستند. از آنجایی که موی مصنوعی دارای ماندگاری بالایی نیست لذا استفاده از مو های طبیعی در این نوع درمان بهترین روش است.

مراقبت های بعد از ترمیم مو

اگر فرد مراقبت های لازم را از مو های ترمیم شده به عمل آورد مسلما شانس نگهداری آن ها را به چند برابر افزایش خواهد داد. برای مثال شانه نزدن مو ها در حالت خیس یکی از مواردی است که باید از آن جلوگیری شود. در حالتی که مو ها خیس است ابتدا باید با یک حوله نرم خشک شوند. و یا زمانی که فرد در سر خود احساس خارش می کند باید بسیار آرام و با حالتی مشابه آهسته ضربه زدن با سر انگشتان این احساس را از بین ببرد تا ترمیم مو هایش دچار آسیب جدی نشود.

مو های طبیعی به دلیل دارا بودن چربی ریشه آن مقاومت بهتری دارد و می تواند حالت خود را حفظ نماید. بنابراین بهترین راهکار برای اینکه چربی موی ترمیم شده را حفظ کرد استفاده کردن از محصولات بهداشتی مناسب ترمیم مو می باشد که در این امر تاثیر بالایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم