مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه جراحی پلاستیک بینی در تهران و ایران

هزینه جراحی پلاستیک بینی در تهران

هزینه جراحی پلاستیک بینی در تهران و ایران

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جراحی پلاستیک بینی امری است که امروزه بسیار متداول می باشد. کسانی که برای این جراحی برنامه ریزی می کنند، توجه ویژه ای به هزینه جراحی پلاستیک بینی دارند و برآورد هزینه ها یکی از اولویت های آن ها است. در این مطلب به مبحث هزینه این جراحی در تهران و ایران می پردازیم.

عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک هم جنبه ی درمانی دارد و هم جنبه ی زیبایی ، برخی از افراد صرفا با هدف زیبایی و یا پزشکی اقدام به آنجا این جراحی می کنند و برخی دیگر هر دو هدف را دارند؛ از مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه همین موضوع است. عوامل دیگری نظیر نوع بینی و میزان پیچیدگی جراحی، دستمزد پزشک جراح، هزینه ویزیت  و آزمایشات لازم، هزینه های اتاق عمل و بیهوشی و همچنین مکان جغرافیایی کلینیک یا بیمارستان محل جراحی از عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی پلاستیک بینی هستند.

هزینه جراحی پلاستیک بینی

رابطه ی مکان  جغرافیایی محل جراحی با هزینه جراحی پلاستیک بینی

شاید از خود بپرسید مکان جغرافیایی چه ارتباطی با هزینه ی جراحی دارد!؟  مکان جغرافیایی ارتباط مستقیمی با هزینه ی های مربوط به ملک یا ساختمان در اختیار کلینیک و یا بیمارستان دارد. کلینیک هایی که ملک آن ها در مناطق گران تری خریداری و یا اجاره شده باشد، مسلما هزینه ی بیشتری بابت این مسئله پرداخت می کنند. با توجه به اینکه هزینه ی خرید و اجاره املاک در تهران نسبت به سایر نقاط ایران معمولا بیشتر است، پس کلینیک هایی که در تهران واقع شده اند به هزینه ی ملک اهمیت بیشتری می دهند و میزان هزینه بالاتری را از این بابت در نظر می گیرند.

 

رابطه ی پایتخت نشینی پزشکان با میزان دستمزد درخواستی آنان

پزشکانی که  شهرت خوبی دارند  معمولا ترجیح می دهند در پایتخت بمانند، شهرت و مهارت پزشکان هم در میزان دستمزد آن ها تاثیر گذار است و این مسئله نیز جنبه ی دیگر ارتباط مکان جغرافیایی و هزینه جراحی بینی را نشان می دهد چرا که اغلب پزشکان خوب، در تهران و دیگر شهر های بزرگ ایران مشغول به فعالیت هستند و معمولا دستمزد های بیشتری طلب می کنند.

تفاوت هزینه جراحی بینی در تهران و ایران

با توجه به موارد گفته شده می توان  این نتیجه را گرفت که انجام جراحی پلاستیک بینی در شهر های بزرگ و خصوصا تهران معمولا هزینه بالاتری نسبت به سایر نقاط ایران دارد. این اختلاف هزینه چیزی است که در بسیاری دیگر از خدمات درمانی دیده می شود؛ البته هزینه هایی که بیمارستان های دولتی و تحت پوشش بیمه اتخاذ می کنند از این قاعده مستثنی است.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم