مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه لیزر موهای صورت چقدر است

هزینه لیزر موهای صورت چقدر است

هزینه لیزر موهای صورت چقدر است

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

از بین بردن موهای زائد یکی از کارهایی است که باید به صورت مکرر برای افزایش زیبایی انجام داد در غیر اینصورت قطعا زیبایی فرد کاهش پیدا خواهد کرد و اطرافیان نیز به عنوان فردی شلخته از شما یاد میکنند.اما متاسفانه در برخی موارد زدودن موهای زائد کار سختی میشود و نمیتوان به صورت مکرر آن را انجام داد چون زمان زیادی را تلف میکند به همین دلیل بسیاری از افراد نمیتوانند به صورت مکرر به این کار بپردازند.در این صورت بهترین کاری که میتوان انجام داد این است که از روش های دائمی برای رفع موهای زائد استفاده کرد.با استفاده از این روش ها میتوان در زمان و هزینه صرفه جویی کرد و حتی از عوارض پوستی جلوگیری نمود.لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای رفع موهای زائد از آن استفاده کنید در این مطلب به روش، مزایا و هزینه لیزر موهای صورت خواهیم پرداخت.

هزینه لیزر موهای صورت

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت دائمی از شر موهای زائد بدن خلاص شد به همین دلیل امروزه استفاده از این روش متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند با استفاده از این روش از روش های موقتی که وجود دارد رهایی پیدا کنند.در این روش متخصصان با استفاده از دستگاه هایی که وجود دارد اشعه ی لیزر را به فولیکول ها میتابانند و بدین وسیله فولیکول ها تضعیف میشوند و رشد و ضخامت موها تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.برای دستیابی به نتیجه معمولا باید چند جلسه مراجعه نمود. هزینه لیزر موهای صورت تا حد زیادی به تعداد جلسات بستگی خواهد داشت.

 

مزایای لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد نسبت به روش های موقت که برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد مزایای قابل توجهی را دارد که باعث میشود استفاده از این روش کاملا منطقی به نظر برسد.مهمترین مزیت استفاده از این روش این است که بدون کوچکترین عارضه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا خواهید کرد و علاوه بر از عارضه های پوستی که بر اثر استفاده از روش های موقت مانند تیغ و اپیلاسیون به وجود می آید جلوگیری خواهد شد.همچنین هزینه لیزر موهای صورت نیز نسبت به روش های دیگر به صرفه خواهد بود.

 

هزینه لیزر موهای صورت چقدر است؟

برای محاسبه ی هزینه لیزر موهای صورت باید به کلینیک هایی که وجود دارد مراجعه کنید چون امکان محاسبه ی هزینه این روش بدون بررسی میزان موها و شرایط بیمار امکان پذیر نیست.علاوه بر این لیزر موهای زائد در مراکز مختلف با توجه به تکنولوژی و دستگاه هایی که در آن استفاده میشود قطعا تفاوت زیادی را خواهد داشت به نوعی که ممکن است شاهد اختلاف چند برابری قیمت باشید.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند