مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه و قیمت پیوند مو

قیمت پیوند موی طبیعی

هزینه و قیمت پیوند مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پیوند مو جزء عمل های زیبایی به حساب می رود که متقاضیان زیادی دارد و افراد زیادی تمایل دارند تا با استفاده از آن به رفع کچلی و طاسی بپردازند. بهتر است بدانید این روش یکی از سریعترین و قطعی ترین روش های برای پیوند مو به حساب می آید به همین دلیل افرادی که از آن بهره می گیرند به هیچ وجه برای رسیدن به نتیجه مردد نخواهند بود البته موثر بودن این روش را فقط متخصصان زیبایی می توانند مشخصص کنند چون قبل از هر چیز باید شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد و در صورتی که فرد صلاحیت استفاده از این روش را دارد برای استفاده از آن برنامه ریزی کند. قیمت پیوند مو یکی از عواملی است که بسیاری از افراد برای استفاده از این روش به آن توجه می کنند و در انتخاب متخصصان نیز آن را در نظر می گیرند به همین دلیل در این مطلب به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

هزینه و قیمت پیوند مو

پیوند مو چیست؟

پیوند مو یکی از روش های درمانی برای درمان ریزش مو است که در بسیاری از موارد می توان از آن استفاده کرد. با استفاده از این روش می توان به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد. قیمت پیوند مو بسیاری از افراد را از به کار گیری این روش منصرف می کند اما بهتر است بدانید موهایی که با استفاده از این روش بدست می آیند مانند موهای طبیعی فرد قابلیت رشد دارند و هیچ تفاوتی بین آن وجود نخواهد داشت.

افرادی که دچار ریزش مو ارثی شده اند به عنوان بهترین روش ممکن می توانند از پیوند مو بهره بگیرند چون معمولا سایر روش ها برای ریزش موی ارثی نتیجه نمی دهد و اکثر افراد با استفاده از داروهای شیمایی و گیاهی برای رسیدن به نتیجه زمان خود را هدر می دهند. درست است که قیمت پیوند مو چندین برابر درمان های دارویی خواهد بود اما در صورتی که از روش هایی استفاده کنید که نتیجه ی خوبی را به دنبال نداشته باشد قطعا هزینه های اضافه ی دیگری نیز به قیمت پیوند مو اضافه خواهد شد.

 

قیمت پیوند مو چقدر است؟

قیمت پیوند مو را نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد چون عوامل مختلفی مانند محل کلینیک، تجربه ی متخصص و میزان ریزش موی فرد در آن نقش قابل توجهی را خواهند داشت به همین دلیل برای اطلاع از قیمت آن بهترین روش ممکن این است که به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید تا ضمن بررسی شرایط و انتخاب بهترین روش کاشت قیمت پیوند مو به صورت دقیق مشخص شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند