مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

هزینه کاشت ابرو چقدر است

هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو چقدر است

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

ابرو یکی از قسمت های صورت است که میتواند نقش زیادی را در زیبایی صورت داشته باشد به همین دلیل باید به آن توجه ویژه ای را داشت. ابرو ها به دلیل جایگاهی که در صورت دارند می توانند زیبایی چشم ها را تا حد زیادی افزایش دهند و حتی چشم ها را درشت تر و درخشنده تر نشان دهند. اما متاسفانه در برخی از مواقع نواقص مختلفی برای ابرو ها به وجود می آید که از زیبایی آن ها می کاهد. معمولا بسیاری از افراد برای پرپشتی ابرو ها و رفع کچلی آن ها روش های مختلفی را امتحان می کنند اما معمولا اکثر این روش ها نمی توانند نتیجه ی قابل قبولی را داشته باشند و حتی در طولانی مدت هم نتیجه بخش نیستند اما در مقابل روش هایی مانند کاشت ابرو میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن ظاهری مناسب را برای ابرو ها به وجود بیاورد. هزینه کاشت ابرو موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

هزینه کاشت ابرو

چرا کاشت ابرو ؟

بسیاری از افراد قبل از این که به روش های مختلف برای درمان کچلی و کم پشتی ابرو اقدام کنند این سوال را مطرح میکنند که چرا کاشت ابرو؟چرا نمیتوانند از روش های کم هزینه تر به جای کاشت مو استفاده کنند و چرا باید هزینه کاشت ابرو را پرداخت کنند؟

در پاسخ به این افراد میتوان گفت که امتحان کردن روش های مختلف ممکن است در بسیاری از مواقع ضرر خاصی را به دنبال نداشته باشد اما بهتر است بدانید اکثر روش ها برای پرپشتی ابرو تاثیر خاصی را نخواهند داشت و اگر داشته باشند کاملا موقت خواهند بود به همین دلیل با پرداخت یک بار هزینه کاشت ابرو می توانید از هزینه های متعدد که روش های مختلف به وجود می آورند جلوگیری به عمل آورید.

 

هزینه کاشت ابرو چگونه محاسبه میشود ؟

هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که همه ی آن ها می توانند هزینه ی کاشت مو را تا چند برابر تغییر دهند. مهمترین عامل که روی هزینه کاشت ابرو تاثیر گذار است تجربه ی متخصصان زیبایی است. باید توجه داشته باشید متخصصانی که تجربه ی زیادی در کاشت مو دارند قطعا هزینه ی بالاتری را در مقابل سایر متخصصان مطالبه می کنند و این موضوع کاملا طبیعی است.

علاوه بر این محل کلینیک نیز میتواند تاثیر زیادی را در هزینه کاشت ابرو داشته باشد. البته روشی که در کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرند نیز در هزینه کاشت ابرو بی تاثیر نخواهد بود به همین دلیل ممکن است هزینه ی کاشت تا چندین برابر متغیر باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم