مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پروتز لب با ویتامین e چقدر موثر است؟

پروتز لب با ویتامین

پروتز لب با ویتامین e چقدر موثر است؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برخی افراد به جای انجام عمل های زیبایی ، مایل هستند که از روش های ساده و خانگی جهت جذابیت و زیبایی بیشتر استفاده کنند ، روش های خانگی ضمن سادگی و دسترسی راحت تر ، هزینه ی بسیار کمتری خواهند داشت ؛ در همین راستا در این مقاله ، تاثیر پروتز لب با ویتامین e مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پروتز لب

منظور از پروتز لب ، افزایش حجم و برجستگی لب ها است ، از آنجا که لب های پهن و گوشتی هم جهت آرایش کردن ، راحتی و زیبایی بیشتری ایجاد می کنند و هم اینکه لب های حجیم به طور طبیعی زیباتر و در تناسب بیشتر با اجزای صورت هستند ، افراد بسیاری خواهان ، پروتز لب هستند که می توان به روش های خانگی و کلینیکی به پروتز کردن لب ها اقدام نمود .

پروتز لب با ویتامین e


پروتز لب با ویتامین
e

پروتز لب با ویتامین e با تهیه ی کپسول های ویتامین e به راحتی امکان پذیر خواهد بود ، کافی است که کمی از کپسول را با یک سوزن استریل شده ؛ سوراخ کرد و در طی روز و حتی به هنگام خواب ؛ از ویتامین e موجود در آن به لب ها مالید.

ویتامین e موجود در کپسول به شکل موثری موجب نرمی ، لطافت ، براقیت ، رفع خشکی و حجیم تر شدن لب ها خواهد شد .

میزان اثر بخشی پروتز لب با ویتامین e

اگر چه استفاده از ویتامین e بر روی لب ها ، اثرات بسیار مفید و موثری در زیبایی لب ها دارد ولی آنگونه که می توان لب ها را از طریق تزریق ژل و پروتز حجیم نمود ، استفاده از ویتامین e سبب افزایش حجم لب ها و برجستگی آنها نخواهد شد ، در واقع استفاده از ویتامین e به طور صد در صد تضمین کننده ی برجستگی لب ها نیست ولی اثرات ناشی از مصرف آن بر روی لب ها ؛ بر زیبایی و شادابی لب ها به طور چشمگیری موثر خواهد بود. چنانچه فرد لب های باریک و کم حجمی دارد ، می تواند با مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر از طریق تزریق ژل به حجم دهی مناسب لب ها اقدام کند.
روش تزریق ژل به لب ، یک روش بسیار موثر اما موقت بوده که حداکثر ماندگاری آن، ۶ ماه خواهد بود و پس از این مدت با جذب ژل توسط بدن ، در صورت تمایل فرد ، باید به تزریق مجدد ، اقدام شود.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم