مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پلاسما جت بینی چیست

عمل بینی با پلاسما جت

پلاسما جت بینی چیست

[تعداد: 171    میانگین: 2.4/5]

پلاسما جت بینی یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن بهره می گیرند. به علت اینکه این روش عوارض کمی را دارد یکی از بهترین گزینه ها برای درمان بد فرمی بینی به شمار می رود به همین دلیل در موارد زیادی می توان از آن بهره برد. البته این روش برای همه ی افراد تاثیر گذار نیست و باید برای تشخیص اثر بخشی آن قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. پلاسما جت بینی معمولا برای افراد به کار گرفته می شود که بینی گوشتی دارند و قصد دارند با استفاده از روشی ظرافت بینی شان را افزایش دهند. البته روش های دیگری نیز برای کوچک کردن بینی های گوشتی وجود دارد اما به نظر می رسد اکثر این روش ها بیشتر جنبه ی تبلیغاتی دارند و نمی توانند نتایج قابل توجهی را داشته باشند به همین دلیل استفاده از پلاسما راه علمی و منطقی تر خواهد بود.

پلاسما جت بینی
پلاسما جت بینی چیست؟

 

همانطور که گفتیم پلاسما جت بینی از روش هایی است که می توان برای کوچک کردن بینی های گوشتی از آن استفاده نمود. بینی گوشتی به بینی گفته می شود که بدفرمی آن به علت حجم استخوان بینی ایجاد نشده باشد و بافت ها و چربی هایی بینی باعث بدفرمی بینی شده باشد.برای این بینی ها می توان از پلاسما جت بینی استفاده کرد و در اکثر موارد به نتایج قابل قبولی رسید. معمولا استفاده از این روش در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد و فرد میتواند بدون این که عوارض خاصی را تجربه کند در طی چند جلسه به بینی زیبایی دست پیدا کند.

 

پلاسما جت بینی چگونه انجام می گیرد؟

در پلاسما جت بینی برای کوچک کردن بینی از پلاسما استفاده می شود به همین دلیل هیچ خبری از تیغ جراحی نخواهد بود و شاهد هیچ برشی نخواهیم بود. پلاسما ماده ای است که دمای بالایی را دارد اما در عوض به علت فشار کمی که دارد آسیبی را به بافت های بدن وارد نمی کند به همین دلیل می توان برای کوچک کردن بینی از آن بهره گرفت. زمانی که سطح بینی با  پلاسما برخورد می کند سطح رویی پوست تبخیر می شود به همین دلیل بافت های زیرین حالت بهتری را به خود می گیرند و چربی ها به راحتی از بین می روند.


برای آشنایی بیشتر فیلم پلاسما جت بینی مشاهده فرمایید.


پلاسما جت بینی چه عوارضی را دارد؟

پلاسما جت بینی از روش هایی است که بر خلاف جراحی بینی هیچ عارضه ای را به دنبال ندارد به همین دلیل می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از این روش استفاده کنید.البته بعد از استفاده از این روش ممکن است شاهد تورم و قرمزی باشیم که به سرعت از بین میرود و مشکلی را به وجود نخواهد آورد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم