مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

همه چیز درباره پیوند موی بانوان

همه چیز درباره پیوند موی بانوان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همه چیز درباره پیوند موی بانوان

ریزش مو فقط در آقایان رخ نمی دهد و خانم ها طی دورانی از زندگی خود با ریزش و کمبود مو هایشان مواجه می شوند لذا پیوند موی بانوان . در گذشته معمولا بانوان به ریزش مو توجه زیادی نمی کردند و این موضوع را یک روند طبیعی در زندگی می دانستند اما امروزه شرایط کاملا فرق کرده است و جستن راه هایی برای درمان این عارضه توسط زنان به صورت جدی پیگیری می شود. به وضوح شاهد این هستیم که پیوند موی بانوان در سراسر کشور های جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است و شانس زیباتر و جوان تر ماندن را در اختیارشان قرار داده است.

پیوند موی بانوان

افزایش میزان درخواست پیوند موی بانوان

ریزش مو در گذشته در میان زنان به میزان کمتری اتفاق می افتاد اما امروزه به دلیل تغییر روند تغذیه ای شدید و ورود فست فود ها به برنامه غذایی نسل های جدید، این میزان بسیار افزایش یافته است. عوامل دیگری مانند ژنتیک، تغییرات هورمونی، فقر آهن، شیردهی و مصرف قرص های ضدبارداری و حتی استرس های شدید مقطعی در دورانی از زندگی جزو مهم ترین عواملی هستند که منجر به ریزش مو شده و در نتیجه فرد طی گذشت مدتی مجبور به اقدام برای کاشت مو و پیوند موی طبیعی خواهد شد.

ریزش موی دائمی و پیوند مو

یکی از شایع ترین نوع ریزش مو در بانوان که با عنوان (ریزش مو با الگوی زنانه) شناخته می شود پایه ژنتیکی دارد و در ردیف ریزش مو از نوع دائمی قرار می گیرد. در بانوان نیز مانند مردان ابتدا نوع و علت ریزش مو باید توسط متخصص پوست و مو تشخیص داده شود تا بتوان یک راه درمانی مناسب را برایش انتخاب نمود. هنگامی که ریزش مو در بانوان موقتی باشد و نه از نوع دائمی، معمولا از پیوند مو استفاده نخواهد شد.

پیوند مو در زنان

اهمیت بانک مو در کاشت مو و پیوند موی طبیعی بانوان

در عمل پیوند موی طبیعی بانوان نمونه های مو از پشت سر آن ها در صورت داشتن یک بانک موی مناسب برداشته خواهد شد و به قسمت های کم مو که در جلوی سر قرار دارد، انتقال داده خواهد شد. هر چه این مو ها ضخیم تر باشد برای کاشت مو و پیوند مو مناسب تر خواهند بود.

انتظاراتی که بانوان در رابطه با کاشت موی خود دارند باید با توجه به بانک مویشان باشد و البته میزان طاسی یا کم مویی که با آن مواجه شده اند. بعضی از افراد به دلیل اینکه سطح وسیعی از طاسی را تجربه می کنند و متاسفانه در قسمت اهدا کننده پشت سر هم بانک موی قابل توجه و مناسبی ندارند لذا این امر برایشان امکان پذیر نیست که کاشت مو با تراکم بالا را تجربه کنند. اما یک راه حل خوب برای این افراد اینست که یک مقدار از جلوی سر با تراکمی مناسب، کاشت شود و پس از نتیجه گیری و رشد مو ها بر روی قسمت کم تراکم تر شانه زده شده تا بتواند آن قسمت را پوشش دهد و زیبا جلوه نماید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم