مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند مو با لیزر انجام می شود؟

کاشت و پیوند مو با لیزر

پیوند مو با لیزر انجام می شود؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پیوند مو با لیزر  یکی از مباحثی که بسیاری از افراد در زمان مواجه با متخصصان زیبایی مطرح می کنند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب به این موضوع بپردازیم.بهتر است بدانید روش های پیوند مو بسیار گسترده می باشند و برای انتخاب بهترین روش نمی توانید خودتان دست به کار شوید بهترین کار این است که این موضوع را به متخصصان زیبایی بسپارید. متخصصان با بررسی شرایط بیمار و میزان و نوع ریزش مو می توانند بهترین روش را برای درمان ریزش مو به کار بگیرند. حتی در مواردی می توان ریزش مو ها را به راحتی و با استفاده از چند دارو درمان کرد به طوری که فرد بعد از گذشت چند ماه شاهد برطرف شدن کچلی و طاسی خود باشد به همین دلیل از در نظر گرفتن روشی خاص برای درمان ریزش موها خودداری کنید و حداقل تا مراجعه به متخصصان زیبایی صبر نمایید.

پیوند مو با لیزر

پیوند مو با لیزر (کاشت مو)

پیوند مو با لیزر عبارتی است که معمولا در تبلیغاتی که در سطح اینترنت می شود با آن روبرو هستیم در صورتی که منظور از این روش واقعا پیوند و کاشت مو باشد باید بدانید که این روش به هیچ وجه در دنیای واقعی وجود ندارد و هیچ کلینیکی در جهان کاشت مو را با لیزر انجام نمی دهد. در واقع استفاده از لیزر در کاشت مو می تواند باعث مشکلاتی شود که نتوان به راحتی آن را درمان کرد. مثلا امکان دارد محل زخم ها دچار عفونت شود و خونریزی های زیادی را در آن شاهد باشیم.

 

پیوند مو با لیزر(تقویت مو)

در صورتی که منظر از پیوند مو با لیزر تقویت مو باشد این موضوع کاملا شدنی است و بسیاری از کلینیک ها و مراکز زیبایی این خدمت را ارائه می دهند. برای این که بتوانید با استفاده از این روش به موهایی زیبایی دست پیدا کنید کافی است تا با متخصص زیبایی خود مشورت کرده و در صورتی مناسب بودن به راحتی از آن بهره بگیرید. در این روش اشعه های لیزر با طول موج خاصی به سطح موها برخورد کرده  و از این طریق به فولیکول ها می رسند و فولیکول ها تحریک می شوند که همین موضوع باعث میشود تا رشد مو ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و حتی شاهد این باشیم که ضخامت موها نیز افزایش پیدا کرده است.

معمولا در بسیاری از تبلیغات اینترنتی منظور از پیوند مو با لیزر همان لیزرتراپی است و استفاده از پیوند مو بیشتر برای این استفاده می شود که اثربخشی این روش را به مخاطبان نشان دهد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم