مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند مو خانمها چگونه انجام می شود

پیوند موی خانمها

پیوند مو خانمها چگونه انجام می شود

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید خانم ها تا حد زیادی روی زیبایی خود حساسیت هستند به همین دلیل در صورتی که مشکلی برای زیبایی شان به وجود آید دچار مشکلات فراوانی می شوند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند همین موضوع باعث می شود تا کیفیت زندگیشان تا حد زیادی کاهش پیدا کند و علاوه بر این نتوانند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنند به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد از وقوع مشکلاتی که زیبایی را تهدید می کند جلوگیری کرد. یکی از این مشکلات ریزش مو است که با به کار گیری مراقبت های لازم می توان از وقوع آن جلوگیری کرد اما گاهی به دلایل مختلف موها دچار ریزش می شوند و نمی توان از آن جلوگیری کرد در این مواقع باید از روشی مناسب مانند پیوند مو خانمها استفاده کرد تا به نتیجه رسید البته قبل از هر چیز باید متخصصان زیبایی شرایطتتان را مورد بررسی قرار دهند.

پیوند مو خانمها

 

پیوند مو خانمها چگونه انجام میشود؟

پیوند مو خانمها در مرحله ی اول با استخراج فولیکول ها از پشت سر بیمار آغاز می گردد. در صورتی که بیمار در پشت سر خود بانک موی کافی نداشته باشد می توان فولیکول ها را از سایر نقاط بدن استخراج نمود اما متاسفانه برخی از بیماران به صورت کلی فاقد بانک موی کافی هستند و نمی توانند از پیوند مو استفاده کنند. به این دسته از افراد پیشنهاد می شود تا از روش های مناسبتری مانند ترمیم مو استفاده کنند.

بعد از استخراج فولیکول موها در مکان هایی که متخصص زیبایی مشخص کرده کاشته می شوند و کاشت مو به پایان میرسد. نتیجه پیوند مو خانمها معمولا بعد از چند ماه کاملا قابل مشاهده است و موهای کاشته شده در این مدت به اندازه ی کافی خواهند رسید.

 

روش پیوند مو خانمها چگونه است؟

پیوند مو خانمها با استفاده از روش های مختلف صورت می گیرد که انتخاب بهترین روش ممکن به عهده ی متخصصان زیبایی است چون باید قبل از هر چیز شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد و باید ها و نباید ها برای انتخاب یک روش درمانی مشخصص گردد. پیوند مو خانمها می تواند با استفاده از روش های کاشت مو مانند fit و sut انجام شود. تمام این روش ها در اصل یک کار را انجام می دهند اما در روند عمل کاشت مو تفاوت هایی در آن وجود دارد.

 

پیوند مو خانمها چه عوارضی دارد؟

پیوند مو خانمها جزء روش های موثر و ایمن برای درمان ریزش مو و کچلی به شمار می رود اما ممکن است عوارضی نیز در برخی از بیماران به وجود آید که از میان آن ها میتوان به برجای ماند جای بخیه و اسکار ها اشاره کرد. علاوه بر این ممکن است شاهد عفونت و خونریزی نیز باشیم.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم