مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند مو مصنوعی مناسب چه کسانی می باشد؟

پیوند موی مصنوعی

پیوند مو مصنوعی مناسب چه کسانی می باشد؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

رویش مجدد موها آرزوی افرادی است که موهای خود را از دست داده اند و به علل مختلف نتوانسته اند به درمان موهای خود بپردازند. در واقع برخی از افراد برای درمان کچلی و طاسی هیچ تلاشی نمی کنند اما افرادی هم هستند که با توجه به تلاش های متعدد نمی توانند شاهد رشد موهای جدید باشند به همین دلیل سعی می کنند تا با شرایط فعلی خود سازگار شوند قافل از این که ریزش مو چه مشکلاتی می تواند برایشان به وجود بیاورد. بهتر است بدانید ریزش مو علاوه بر مشکلاتی که برای زیبایی به وجود میاورد می تواند تا حد زیادی روی روحیه ی فرد تاثیر بگذارد و حتی بیماری هایی نظیر افسردگی را برای فرد به وجود بیاورد به همین علت نباید از درمان کچلی غافل شوید.اگر تمام روش ها را امتحان کرده اید و به نتیجه نرسیده اید قطعا پیوند مو مصنوعی روشی است که می توانید به راحتی از آن بهره بگیرید.

پیوند مو مصنوعی

متقاضیان پیوند مو مصنوعی

بسیاری از افراد این سوال را مطرح می کنند که چه زمان باید از روش پیوند مو مصنوعی اسفتاده کنند و آیا این روش برایشان جزء بهترین روش های ممکن خواهد بود و یا باید روش دیگری را امتحان کنند؟ در واقع متقاضیان پیوند مو مصنوعی افرادی هستند که به هر دلیلی نتوانسته اند روش های دیگر را امتحان کنند. این دلیل ها مثلا می تواند منع استفاده از روش هایی مانند کاشت مو باشد. بسیاری از افراد به علت بیماری های خود ایمنی و یا نداشتن بانک موی کافی نمی توانند از روش های کاشت مو استفاده کنند. علاوه بر این افرادی هستند که هزینه ی لازم برای استفاده از روش های دیگر را ندارند. بهترین پیشنهاد برای این افراد این است که از پیوند و یا کاشت مو مصنوعی استفاده کنند.

 

روش پیوند مو مصنوعی

پیوند مو مصنوعی برای همه ی افراد معمولا روش یکسانی دارد اما ممکن است از مواد مختلفی با توجه به نظر متخصصان استفاده شود. در این روش قبل از هر چیز موهای فرد شبیه سازی می شود. یعنی موهای بیمار مورد بررسی قرار می گیرند و با توجه به رنگ و جنس آن موهایی ساخته می شوند که شباهت زیادی را با موهای فرد داشته باشد. این کار باعث می شود تا موها ظاهر طبیعی داشته باشند و کسی متوجه مصنوعی بودن آن نشود. بعد از این مرحله موهای مصنوعی با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی بر روی سر ثابت می گردند و پیوند مو مصنوعی به پایان می رسد. بهتر است بدانید موهایی که پیوند زده می شود در حدی محکم خواهد بود که بتواند در حمام و استخر بدون مشکل از آن بهره بگیرید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم