مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پی آر پی پوست بهترین روش رفع لک و چروک پوست

پی ار پی برای جوانسازی پوست

پی آر پی پوست بهترین روش رفع لک و چروک پوست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های زیادی برای درمان، ترمیم و زیبایی پوست و مو به بیماران معرفی می شود که افراد می توانند با توجه به نیاز خود و البته با توجه به بودجه خود یکی از آنها را انتخاب کرده و به درمان بپردازند. یکی از بهرین روش هایی که میتوانید برای تقویت پوست و زیبایی استفاده کنید روش پی آر پی می باشد. در واقع در روش پی آر پی همانند سایر روش های نوین امروزی با استفاده از ابزارهای پیشرفته سلول های بنیادی را تحت تاثیر قرار می دهند و به روند درمان و ترمیم و زیبایی کمک میکنند. برخی از افراد معتقدند پی آر پی پوست بهترین روش رفع لک و چروک پوست می باشد. از همین رو با بررسی نظرات پزشکان و متخصصان پوست مو و زیبایی به این مسئله می پردازیم.

پی آر پی پوست

پی آر پی برای رفع لک و چروک پوست

تقریبا می توان گفت که چند سالی است که از پی آر پی برای رفع و چروک پوست استفاده می کنند تا قبل از آن پی آر پی تنها برای تقویت و درمان ریزش مو و طاسی سر مردان مورد استفاده قرار می گرفت. در واقع ورود پی آر پی به عرصه زیبایی و جوان سازی پوست داستان های زیاد و مسیر پر پیچ و خمی را به همراه داشته است. مبنای کار پی آر پی به گونه ای است که با استفاده از سلول های پلاکت به ترمیم و بهبود زخم ها و نیز ترمیم و بازسازی پوست و مو کمک می کنند. در واقع پلاکت های گرفته از فرد بیمار پس از تغلیظ شده و در نقاط آسیب دیده و بر روی پوست بدن تزریق می شود.

بسیاری از پزشکان و متخصصان پوست مو و زیبایی بر این باورند که عمر استفاده از روش پی آر پی در حوزه زیبایی پوست بسیار کوتاه است و بیشتر از چند ماه دوام نمی آورد. و برای بدست آوردن نتیجه مطلوب و طولانی مدت از آن لازم است که در عرض چند ماه آن را تکرار کنید.

پی آر پی پوست معجزه نمی کند

همانطور که می دانید بسیاری از افراد پی آر پی پوست بهترین روش رفع لک و چروک پوست می دانند از همین رو بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که پی آر پی معجزه نمی کند و در مقایسه با سایر روش های درمانی رفع چین و چروک پوست کاربرد زیادی ندارد و می توان گفت که از آن تنها به عنوان مکمل سایر روش ها استفاده می کنند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم