چطور متوجه شوم که عمل زیبایی شکم(تامی تاک) برای من مناسب است؟

چطور متوجه شوم که عمل زیبایی شکم(تامی تاک) برای من مناسب است؟
| امتیاز: از 5

چطور متوجه شوم که عمل زیبایی شکم(تامی تاک) برای من مناسب است؟

بهترین کاندید ها برای جراحی زیبایی شکم (تامی تاک) افرادی هستند که از سلامت کامل برخوردارند و همچنین چربی در ناحیه زیر شکمی آنها بسیار زیاد است. شما باید تحمل بیهوشی مورد نیاز برای این جراحی را داشته باشید به این معنی که قلب،ریه ها و کلیه ها سالم باشند. هیچ مشکل تغذیه ای و اختلالات بافتی نداشته باشید تا زخم ها بخوبی درمان شوند. مشکلات زخم کلوئید یا هایپرتروفیک نداشته باشید. در نهایت، فرم بدن شما به گونه ای باشد که بهترین نتیجه را از تامی تاک بگیرید. بدن های لاغر که بیشترین میزان چربی و پوست  زیر شکمی را دارند بهترین گزینه هستند، درحالیکه تامی تاک برای افراد با چاقی عمومی مناسب نیست.

جراحی زیبایی شکم (تامی تاک) روشی است که پس از بارداری برای از بین بردن پوست و چربی اضافه انتخاب میشود که باید پس از تولد نوزاد و تثبیت وزن مادر انجام شود. اسکار باقی مانده از سزارین و تامی تاک در یک ناحیه قرار دارد. اگر جراحی های دیگری در ناحیه شکم انجام داده اید به دلیل تغییر در رگهای خونی در این ناحیه، تامی تاک گزینۀ مناسبی برای شما نیست.

این جراحی برای افرادی است که دیگر قصد ندارند بچه دار شوند. میزان پوست در ناحیه زیر شکم باید بسیار زیاد و شل باشد تا شکم تحت فشار قرار نگیرد و اسکار بوجود نیاید. بیماران باید قبل از جراحی آزمایشاتی را برای تأیید سلامت انجام دهند. اگر چربی در ناحیه بالای شکم زیاد باشد تامی تاک گزینۀ مناسبی نیست. جراحی زیبایی شکم تنها پوست و چربی خارج از لایه های عضلانی شکم را از بین میبرد. اسکار در افرادی که ملانین بالا یا پوست تیره دارند یک نگرانی محسوب میشود. احتمال ایجاد خطر زخم کلوئید، هایپرتروفیک یا تغییرات رنگ وجود دارد.

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند