مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاربرد مزوژل چیست

کاربرد مزوژل چیست

کاربرد مزوژل چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

از گذشته تاکنون زیبایی پوست صورت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده به همین دلیل است که افراد همواره به دنبال راهی جدید برای رسیدن به این خواسته خود هستند. باید به شما بگوییم که امروزه رسیدن به این خواسته خیلی سخت نیست زیرا راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود شما به جوانسازی پوست صورت خود بپردازید و به آنچه که تمایل دارید برسید. یکی از این روش ها که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد مزوژل می باشد. مطمئنا اولین چیزی که به ذهنتان پس از شنیدن این نام خطور می کند این است که مزوژل چیست و چه کاربردهایی دارد. از همین رو در نظر داریم در این مقاله به این سوال شما پاسخ دهیم و این ابهام را برای شما برطرف کنیم. با ما همراه باشید.

مزوژل چیست

مزوژل چیست

همانطور که گفته شد در وهله اول در نظر داریم تا در رابطه با مزوژل توضیحی خدمت شما ارائه دهیم. باید بدانید که مزوژل محلولی از ویتامین ها یا همان هیالورونیک اسید می باشد که به صورت ژل بر روی پوست تزریق می شود. در رابطه با مزوژل باید به شما بگوییم که خاصیت پرکنندگی و حجم دهی دارد اما نباید آن را انواع ژل ها مقایسه کنیم، همچنین باعث لیفت و جوانسازی پوست صورت می شود. علاوه بر این  نکته ی دیگری که در رابطه با مزوژل وجود دارد این است که باید هر ماه به پوست صورت افراد تزریق شود و پس از حدود ۴ ماه می توانید نتیجه آن را دریافت کنید.

اکثر پزشکان بر این عقیده هستند که مزوژل نوعی مزوتراپی می باشد که باعث کلاژن سازی در پوست می شود. با این تفاوت که مزوژل خاصیت پرکنندگی فوق العاده ای دارد. همچنین پزشکان همواره توصیه می کنند افرادی که پوستشان شل می باشد از این روش استفاده نکنند زیرا امکان افتادگی پوست آنها وجود دارد روش های دیگری مانند لیفت و ژل میتواند اثربخشی بیشتری داشته باشد.

کاربرد مزوژل چیست

حال میرسیم به کاربردهای مزوژل که در نظر داریم توضیحات مختصری ارائه داریم. در این رابطه باید به شما بگوییم که مهمترین و شاید بتوان گفت بهترین کاربرد مزوژل بر روی پوست برطرف کردن چین ها و چروک ها و همچنین چاله های عمیق بر روی پوست می باشد. از جمله این خطوط میتوان به خطوط خنده و خط اخم اشاره کرد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند