مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاربرد و هزینه ژل پی ار پی در تقویت موی سر

کاربرد ژل پی ار پی

کاربرد و هزینه ژل پی ار پی در تقویت موی سر

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مدت زمانی است که استفاده از ژل پی ار پی برای تقویت مو استفاده می شود. درمورد استفاده از پی ار پی برای درمان برخی از بیماری ها گاهی اوقات حرف های اغراق آمیزی زده می شود که این مسئله در مورد پی ار پی مو نیز صدق می کند. در این مطلب به بررسی کاربرد و اثر بخشی این ژل برای درمان مشکلات مو و همچنین هزینه انجام این روش می پردازیم.

ژل پی ار پی


کاربرد ژل پی ار پی در تقویت موی سر

پی ار پی یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین  درمان های ریزش مو با استفاده از ژل پلاسمایی غنی از پلاکت است. ژل پی ار پی مو در واقع ژلی است که از تراکم یا غنی سازی پلاکت ها در پلاسمایی که از خون بیمار گرفته می شود است. گفته می شود این ژل غنی از فاکتورهای رشد است که روند بهبودی و درمان را تسریع می کنند و اثر این فاکتور های رشد بر مو شامل تحریک سلول های بنیادی  طبیعی مو و در نتیجه تولید فولیکول های موی جدید، تقویت فولیکول های موی موجود و همچنین بهبود نتیجه ی کاشت مو با تقویت ریشه ی موهای کاشته شده است. بنابراین در رویش موی جدید ، تقویت موهای فرد و همچنین تقویت موهای پیوندی موثر است.

 پی ار پی مو به عنوان روشی کمکی در کنار دیگر روش های تقویت مو

روند درمانی با استفاده از این روش آهسته بوده و نتایج آن خیلی خارق العاده نیست و بیمار نباید انتظارات غیر منطقی  از این روش داشته باشد. در بسیاری از موارد استفاده و تزریق پی ار پی مو به عنوان یک روش درمانی کمکی در کنار روش های درمانی نظیر استفاده از داروی ماینوکسیدیل یا مکمل های خوراکی تقویت مو، کاشت مو و … توسط پزشکان توصیه می شود.

هزینه استفاده از ژل پی ار پی در تقویت موی سر

هزینه تقویت موی سر با استفاده از پی ار پی بستگی به مواردی نظیر دستمزد پزشک متخصص مو و نحوه آماده سازی ژل ، کیفیت کیت های مورد استفاده، تعداد کیت ها برای هر جلسه درمان با توجه به میزان گستردگی عارضه، استفاده از این روش به عنوان درمان اصلی یا درمان کمکی، تعداد جلسات درمان و … دارد. بنابراین نمی توان رقم خاصی را به عنوان هزینه نهایی، قبل از اتمام درمان بیان نمود.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم