مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو برای موهای کم پشت خانمها چگونه است

کاشت مودر خانمها

کاشت مو برای موهای کم پشت خانمها چگونه است

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موهای کم پشت خانمها  را تا حد زیادی میتواند گرفتار کند و باعث شود تا کیفیت زندگیشان کاهش پیدا کند. به علت اینکه خانم ها به زیبایی خود بیشتر از آقایان اهمیت می دهند نواقص زیبایی هم می تواند صدمات بیشتری را به آن وارد کند که در برخی از مواقع درمان آن به راحتی میسر نباشد به همین علت باید در کمترین زمان ممکن به درمان آن پرداخت در غیر اینصورت باید انتظار داشت تا فرد با مشکلات روحی مختلف دست و پنجه نرم کند و حتی افسرده شود و نتواند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کند. خوشبختانه روش های مختلفی برای درمان ریزش موی زنان وجود دارد که می تواند در کمترین زمان ممکن کچلی و طاسی را درمان کند. یکی از این روش های کاشت مو برای موهای کم پشت خانمها است که می تواند نتایج قابل توجهی را داشته باشد و در کمترین زمان ممکن به حل مشکل موهای خانم ها بپردازد.

کاشت مو برای موهای کم پشت خانمها

تاثیر کاشت مو برای موهای کم پشت خانمها

کاشت مو یکی از موثر ترین روش های برای درمان موهای کم پشت خانمها است که در موارد بسیاری توصیه می شود و نتایج قابل قبولی را خواهد داشت. البته در صورتی می توان گفت که این روش موثرترین روش ممکن است که شرایط بیمار و علت کم پشت شدن موها مشخص شده باشد. در صورتی که فرد به علت مشکلات هورمونی دچار ریزش مو شده باشد هیچ چیز به اندازی درمان های دارویی نمی تواند فایده داشت باشد اما در سایر موارد و مخصوصا برای افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند این روش می تواند بهترین روش درمانی برای موهای کم پشت خانمها باشد.

 

روش کاشت مو برای موهای کم پشت خانمها

روش کاشت مو در خانم ها هم تقریبا مانند آقایان می باشد و تفاوت قابل توجهی در آن وجود ندارد اما برای درمان موهای کم پشت خانمها به علت اینکه در بدنشان و قسمت هایی مانند صورت بانک موی کافی برای اهدا وجود ندارد معمولا بر خلاف آقایان فقط از ناحیه ی پشت سر استفاده می شود. در کاشت مو برای خانم ها هم فولیکول های قسمت اهدا کننده به صورت دسته ای و یا دانه به دانه استخراج شده و به روش معمول در قسمت کم پشت سر قرار میگیرد.

 

عوارض درمان موهای کم پشت خانمها با کاشت مو

کاشت مو یکی از کم عارضه ترین روش های درمان موهای کم پشت می باشد که می توان از آن استفاده کرد و بر خلاف برخی از باورها این روش برای درمان موهای کم پشت خانمها کاملا ایمن می باشد اما ممکن است در برخی از موارد هم برای فرد مشکلاتی مانند عفونت، خونریزی، تورم و التهاب را به دنبال داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم