مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو به روش اف یو ای چیست

کاشت مو به روش اف یو ای چیست

کاشت مو به روش اف یو ای چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کاشت مو به روش اف یو ای  یکی از روشهایی است که با استفاده از آن میتوان به بهترین شکل ممکن به درمان ریزش مو و کچلی پرداخت.معمولا به دلایل مزایایی که  این روش دارد بسیاری از متخصصان برای کاشت مو از آن استفاده میکنند.بهتر است بدانید کاشت مو تقریبا تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به درمان قطعی کچلی و طاسی پرداخت البته برای استفاده از این روش باید شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد چون ممکن است در برخی موارد موهای بیمار به دلیل استرس،سوء تغذیه ، بیماری های قارچی و … دچار ریزش شده باشد و امکان این وجود داشته باشد که با استفاده از داروهای گیاهی و شیمیایی مشکل بیمار در مدت زمانی کوتاه برطرف شود.اما در سایر موارد و مخصوصا در صورتی که فرد به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشد قطعا هیچ روشی به اندازه کاشت مو موثر نیست.

کاشت مو به روش اف یو ای

کاشت مو به روش اف یو ای برای چه افرادی مناسب است؟

برای کاشت مو روش های متخلفی وجود دارد که متخصصان برای انتخاب آنها شرایط بیمار را به دقت مورد بررسی قرار میدهند. کاشت مو به روش اف یو ای یکی از رایج ترین روش هایی است که برای پیوند موی بیماران مورد استفاده قرار میگیرد.این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که بانک موی کافی در قسمت پشت سر خود داشته باشند.بهتر است بدانید در صورتی که بانک موی فرد کافی نباشدبه احتمال زیاد از انجام این روش منع خواهد شد و لازم خواهد بود از روش های دیگر مانند اف ای تی برای اینکار استفاده شود.

 

مزایای کاشت مو به روش اف یو ای چیست؟

کاشت مو به روش اف یو ای نسبت به روش های دیگری که برای کاشت مو وجود دارد مزایای قابل توجهی را خواهد داشت که باعث میشود متخصصان در صورت امکان از این روش استفاده کنند.مهمترین مزیت این روش این است که درآن برای برداشت فولیکول ها از روش های جراحی استفاده نمیشود.متخصصان در این روش برای استخراج فولیکول ها از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میکنند استفاده از این دستگاه ها باعث میشود تا در مدت زمان یک جلسه بتوان تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج نمود به همین دلیل جلسات کاشت مو کاهش میابد.

 

کاشت مو به روش اف یو ای چه معایبی دارد؟

کاشت مو به روش اف یو ای در کنار مزایایی که دارد معایبی را نیز خواهد داشت که باعث میشود در برخی موارد متخصصان برای استفاده از آن مردد شوند.در این روش به علت اینکه از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود احتمال اسیب دیدن فولیکول ها استخراج شده افزایش پیدا میکند به همین دلیل افرادی که بانک موی محدود دارند نمیتوانند از این روش استفاده کنند.علاوه بر این امکان انتقال بیماری ها بین بیماران نیز افزایش پیدا میکند چون امکان استریل کردن همه ی قسمت های دستگاه وجود ندارد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند