مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو به روش بایوفایبر چیست

کاشت مو بایوفایبر

کاشت مو به روش بایوفایبر چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که در هر کدام ادعا میشود میتوان به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرد.جالب است بدانید در این بین افراد سودجو هم بیکار ننشسته اند و به اختراع روش های جدید میپردازند.حتی در مواردی این افراد از دانشمندان هم پیشی گرفته اند و با سرعت بیشتری روش های جدید را معرفی میکنند به نوعی که مدام شاهد روش هایی هستیم که توسط این افراد در مراکز غیر مجاز و زیر زمینی انجام میشود.قطعا درمان ریزش مو در این مراکز باعث میشود تا عوارض زیادی را تجربه کنید و موهایتان در سریعترین زمان ممکن دچار ریزش شود.اما این به این معنی نیست که برای درمان ریزش مو روشی وجود ندارد چون با استفاده از بسیاری از روش ها به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. کاشت مو به روش بایوفایبر از روش هایی است که در این مطلب به درمان آن خواهیم پرداخت.

کاشت مو به روش بایوفایبر

کاشت مو به روش بایوفایبر برای چه افرادی مناسب است؟

بهتر است قبل از هر چیز به این نکته بپردازیم که در مورد کاشت مو به روش بایوفایبر هنوز اطلاع مشخصی در دسترس نیست و تمام اطلاعاتی که در این مطلب به آن میپردازیم طبق یافته هایی است که از منابع مختلف جمع آوری شده است.طبق ادعاهایی که وجود دارد کاشت مو به روش بایوفایبر میتواند برای بسیاری از افراد که دچار ریزش موی ارثی و سایر ریزش موها شده اند بسیار موثر باشد.حتی این روش برای افرادی که بانک موی کافی ندارند نیز مناسب خواهد بود چون در این روش از بانک موی اماده استفاده میشود.طبق اطلاعاتی که به دست آمده این روش بعد از بررسی هایی که بر روی بیماران انجام میشود در برخی از موارد مناسب نخواهد بود.

 

کاشت مو به روش بایوفایبر چگونه است؟

طبق اطلاعاتی که از منابع مختلف بدست آمده در کاشت مو به روش بایوفایبر ابتدا حدود ۱۰۰ عدد از موهای اماده بر روی سر بیمار کاشته میشود.کاشتن این موها به دلیل ان است که واکنش بدن بیمار نسبت به موهای کاشته شده مشخص شود و در صورتی که بدن موهای کاشته شده را پس نزد میتوان بدون مشکل به کاشت موهای جدید پرداخت. همانطور که گفته میشود در این روش امکان کاشت مو بین هزار تا ۲۰۰۰ تار مو در روز وجود دارد.

 

کاشت مو به روش بایوفایبر چه عوارضی دارد؟

بهتر است بدانید کاشت مو به روش بایوفایبر به دلیل اینکه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست توصیه نمی شود به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد به تبلیغاتی که برای این روش انجام میشود توجهی نداشته باشید. البته زمانی که استفاده از این روش در کلینیک های مجاز و معبتر متداول شد قطعا مشکلی برای استفاده از آن وجود نخواهد داشت و میتوانید بدون نگرانی از آن بهره بگیرید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند