مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو به روش سیفر چیست

کاشت مو به روش safer

کاشت مو به روش سیفر چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که می دانید برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد اما هیچ روشی به اندازه ی کاشت مو نمی تواند تاثیرات قابل توجهی را داشته باشد چون در این روش بعد از عمل شاهد موهایی کاملا طبیعی هستیم که قابلیت رشد دارند و می توان به راحتی آن ها را اصلاح کرد علاوه بر این موهایی که بعد از کاشت مو بدست می آیند ظاهری کاملا طبیعی را خواهند داشت و هیچ کس متوجه کاشت مو نخواهد بود. کاشت مو به روش های مختلفی صورت می گیرد که هر کدام از روش ها می توانند مزایای خاص خود را داشته باشند به همین دلیل برای بیماران مختلف با توجه به شرایطی که دارند از روش های مختلفی بهره گرفته می شود تا بهترین نتیجه حاصل گردد. کاشت مو به روش سیفر هم یکی از روش های کاشت مو است که می تواند نتایج قابل توجهی را داشته باشد و برای عده ی زیادی از بیماران تاثیرگذار باشد.

کاشت مو به روش سیفر

کاشت مو به روش سیفر چیست؟

کاشت مو به روش سیفر یکی از روش هایی است که برای کاشت مو به کار گرفته می شود و جزء پرطرفدار ترین روش های کاشت مو به حساب می آید که برای ریزش موی بسیاری از افراد از آن بهره گرفته می شود. کاشت مو به این روش با استفاده از دستگاه های اتوماتیک صورت می گیرد و استخراج موها با استفاده از این دستگاه ها انجام می شود به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی می توان تعداد زیادی از موها را کاشت. این روش تا حد زیادی به روش fit شباهات دارد .

کاشت مو به روش سیفر با بی حسی موضعی انجام می شود و در آن به هیچ وجه از بیهوشی استفاده نمی شود. بعد از بی سی با استفاده از دستگاه های اتوماتیک فولیکول ها برداشته شده و بر روی حفره هایی که بروی سر ایجاد شده کاشت می شود.

 

مزایای روش کاشت مو به روش سیفر

اولین و مهمترین فایده ی روش سیفر در کاشت مو این است که در این روش می توان در مدت زمان کوتاهی حجم زیادی از موها را بر روی سر بیمار قرار داد به صورتی که در روش های دیگر به ندرت شاهد آن خواهیم بود. همچنین در این روش می توان بسیاری از گرافت ها را به بهترین شکل و بدون این که آسیبی ببینند خارج کرد به همین علت کیفیت کار تا حد زیادی افزایش میابد. علاوه بر این معمولا به علت اینکه در این روش کاشت مو راحت تر صورت می گیرد در بسیاری از مواقع شاهد آن خواهیم بود که هزینه ی آن در مقایسه با سایر روش ها کاهش پیدا می کند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم