مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو به روش نیو گرافت

روش کاشت مو نیو گرافت

کاشت مو به روش نیو گرافت

[تعداد: 6    میانگین: 3.7/5]

بسیاری از افراد جامعه با ریزش مو مواجه هستند و این مشکل به عنوان یکی از شایع ترین علت آن آلوپسی آندروژن است، اما علل دیگر ریزش مو مانند تروما، بیماری های پوستی مختلف، و بیماری های سیستمی می تواند باعث آلوپسی گردد. ریزش مو می تواند تأثیرات عمیقی بر عزت نفس و احساس خشنودی انسان داشته باشد، زیرا ظاهر یک فرد در محل کار و روابط بین فردی نقش مهمی ایفا می کند. به همین دلیل تعجب آور نیست که درمان ریزش مو به طور گسترده مورد جستجو است. روش های درمانی بسیار زیادی برای ریزش مو وجود دارد یکی از آنها کاشت مو می باشد. یکی از روش های کاشت مو روش نیوگرافت می باشد. در واقع روش نیو گرافت امروزه به طور قابل توجهی می تواند افراد را به نتیجه دلخواه خود برساند. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با روش نیوگرافت توضیحاتی خدمت شما ارائه کنیم با ما همراه باشید.

روش نیو گرافت

روش نیو گرافت

همانطور که می دانید روش نیو گرافت یکی از روش های جدید کاشت مو می باشد که مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار گرفته است. در این روش پزشکان با ارائه نرخ پایین انتقال و پیوندهای با کیفیت، یک دستگاه ربات توسعه یافته است.

این سیستم شامل یک رابط کامپیوتری، بازوی روباتی و صندلی ارگونومیک است. بازوی روباتیک دارای دوربین های ویدئویی است که ناحیه اهدا کننده برای برداشت را نشان می دهد. در هنگام استفاده از روش نیو گرافت تمامی واحدهای فولیکولی در منطقه مورد نظر را شناسایی می کنند و پیوندها با استفاده از الگوریتمی که به صورت تصادفی بخشی از واحدهای فولیکولی موجود را انتخاب می کند، به دست می آیند. سپس بازوی رباتی سیستم سوزن دو بشکه ای دارد.

یک سوزن به عمق اپیدرم وارد می شود، در حالی که سوزن دوم، هسته پیوندی را بیرون می کشد. پارامترهای مختلف را می توان توسط پزشک و کاربر کامپیوتر کنترل کرد. پزشک می تواند زاویه حمله، سرعت در دقیقه (دور در دقیقه) سوزن، عمق نفوذ سوزن و سوزن هسته گیر را کنترل کند.

یک جنبه حیاتی در جایگزینی موها، حفظ پیوندها در هنگام خارج شدن از بدن در انتظار پیوند است. از لحاظ تاریخی، محلول نمکی سرد و یا لاکتات رینگر، رایج ترین محیط کشت مورد استفاده برای برای نگهداری پیوند در آن بوده است

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم