مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو به روش amt چیست

کاشت مو به روش amt چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کاشت مو یکی از روش هایی است که متقاضیان زیادی را دارد چون این روش تقریبا تنها روش درمان قطعی ریزش مو در بسیاری از موارد خواهد بود و در اکثر مواقع بیماران مجبور خواهند بود برای درمان ریزش موی خود از این روش استفاده کنند.خوشبختانه با پیشرفت هایی که در زمینه ی کاشت مو به وجود آمده، امروزه شاهد کاهش قابل توجه عوارض کاشت مو بوده ایم و میتوان در اکثر موارد به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. کاشت مو به روش amt یکی از روش های جدید پیوند مو است که در آن برای رفع کچلی و طاسی از متدهای متفاوتی استفاده میشود.استفاده از این روش در حال حاضر در بین کلینیک های زیبایی متداول نیست اما طبق اطلاعاتی که وجود دارد با استفاده از این روش میتوان به نتایج بهترنی نسبت به سایر روش ها دست یافت.در ادامه به این روش بیشتر خواهیم پرداخت.

کاشت مو به روش amt

کاشت مو به روش amt چیست؟

کاشت مو به روش amt یکی از روش های پیوند مو است که مراحل آن تا حد زیادی به سایر روش های کاشت مو شباهت دارد اما به طور کلی تفاوت هایی هم بین این روش با روش های متداول کاشت مو وجود خواهد داشت.در این روش متخصصان برای کاشت مو ابتدا فولیکول ها ی قسمت های مختلف بدن را به دقت مورد بررسی قرار میدهند تا گرافت های مناسب برای پیوند مو انتخاب شود.بعد از این در صورتی که فولیکول ها برای پیوند مو مناسب نبودند با استفاده از سلول های بنیادی تقویت میشوند و سپس جهت کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرند.

 

کاشت مو به روش amt برای چه افرادی مناسب است؟

انتخاب روش کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و متخصصان برای آن باید شرایط بیمار را مورد بررسی قرار دهند به همین دلیل نمیتوان یک روش کاشت مو را برای دسته ای از افراد به صورت حتمی مناسب دانست.اما به طور کلی کاشت مو به روش amt برای افرادی مناسب خواهد بود که بانک موی کافی برای کاشت مو ندارند و از روش های دیگری که برای کاشت مو وجود دارد منع شده اند.این روش هیچ تفاوتی را با روش های دیگر کاشت مو نخواهد داشت و تنها از متدهای جدید برای تقویت فولیکول ها استفاده میشود.

 

مزایای کاشت مو به روش amt چیست؟

برای کاشت مو به روش amt به دلیل اینکه فولیکول ها به صورت دانه به دانه انتخاب میشوند قطعا نمیتوان از روش های جراحی استفاده نمود به همین دلیل لازم است تا استخراج گرافت ها به صورت دستی انجام شود.به همین دلیل در این روش شاهد برجای ماندن جای بخیه،اسکار و … نخواهیم بود.مهمترین مزیت این روش که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم امکان کاشت مو برای افرادی است که بانک موی کافی ندارند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند