کاشت مو به روش SUT در بهترین کلینیک پوست و مو

کاشت مو به روش SUT در بهترین کلینیک پوست و مو

کاشت مو به روش SUT در بهترین کلینیک پوست و مو

آیا شما هم از داوطلبان کاشت مو به روش SUT در بهترین کلینیک پوست و مو هستید؟ اگر شما هم به دنبال روشی با تراکم بالا برای کاشت مو های خود می باشید، در جریان باشید که روش SUT متدی نوین و بسیار عالیست که این امکان را برای مراجعه کنندگان فراهم می کند تا بتوانند با یک جلسه تراکم کافی و مورد نیاز در ناحیه کاشت مو را بدست آورند. اما نکته قابل توجه اینجاست که کاشت مو با این روش در بهترین و تخصصی ترین کلینیک های کشور انجام می شود و فرد باید دقت زیادی در انتخاب مرکز زیبایی که به آن مراجعه می کند، داشته باشد.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT تنها در کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام می شود

روش ها جدید و به روز معمولا در مراکزی انجام می شوند که بهترین متخصص ها در آنجا حضور دارند و از دستگاه هایی پیشرفته برای انجام عمل کاشت مو و پیوند موی طبیعی استفاده خواهد شد. افراد علاقه مند به کاشت مو باید حتما توجه کنند که اگر تمایل دارند تا با یک شیوه اصولی و ایمن کاشت مو را انجام دهند ابتدا باید در مورد کلینیک تخصصی که می خواهند عملشان را آنجا انجام دهند، تحقیق و بررسی کنند. متاسفانه برخی از سودجویان و فرصت طلبان در این زمینه بیکار ننشسته اند و با راه اندازی مکان هایی غیر بهداشتی و بهره وری از تجهیزاتی غیراستاندارد سعی دارند تا با سلامت افراد جامعه بازی کنند.

روش SUT، متدی ایمن و بی خطر

روش SUT یکی از تازه ترین شیوه های انجام کاشت مو می باشد که با دارا بودن مزایایی نسبت به سایر روش های قبلی توانسته است نتایجی شگرف را پدید آورد. با بهره مندی از روش SUT این فرصت به بیمار و پزشک داده می شود تا با ایجاد تراکمی مطلوب از مو های ناحیه اهدا کننده در محل مد نظر، فرد زیبایی خود را در یک جلسه و با کمک دستگاه های هوشمند و پیشرفته بدست آورد.

روش SUT علاوه بر اینکه به صورت اتوماتیک کار برداشت و کاشت موگرافت ها را انجام خواهد داد این قابلیت را دارد تا بدون ایجاد برش هایی دردناک و آزار رسان گرافت های مو را برداشت نماید. عوارض روش های جدیدی مثل SUT به طور قابل توجهی کم است و دیگر روش های پردرد و قدیمی به تاریخ انقضای خود رسیده اند. این یک مژده ناب است برای اشخاصی که تا کنون به دلیل ترس از مشکلات عمل کاشت مو ریسک انجام آن را نمی پذیرفتند و از این کار خودداری به عمل می آوردند. اکنون آن ها می توانند با آسودگی خاطر و با مراجعه به بهترین کلینیک تخصصی پوست و مو موفق ترین عمل کاشت مو را انجام دهند.

منبع: مقاله کاشت مو به روش SUT در بهترین کلینیک پوست و مو از کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند