مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو تنها درمان قطعی ریزش مو

کاشت مو تنها درمان قطعی ریزش مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کاشت مو تنها درمان قطعی ریزش مو

به طور نرمال هر فرد دارای یک سیکل طبیعی در رشد مو های خود می باشد. در این بازه ده درصد از مو ها در فاز استراحت به سر می برند و پس از سپری شدن دو تا سه ماه ریخته و تار های موی جدید رویش پیدا می کنند. رویش مو می تواند ما بین دو تا شش سال ادامه داشته و بعد به اتمام خواهد رسید. طی این مدت مو ها ماهی یک سانتی متر رشد نموده و بلند تر می شوند. بنابراین ریزش مو یک امر طبیعی است اما در بعضی از خانم ها و آقایان پدیده ریزش مو چندین برابر حالت طبیعی خود در طول یک روز است طوریکه آن ها با درجاتی متفاوت از طاسی مو مواجه می شوند. تنها درمان قطعی ریزش مو در فردی که دچار چنین حالتی می شود، کاشت مو است.

 کاشت مو تنها درمان قطعی ریزش مو

 

ریزش مو هایتان را جدی بگیرید

ریزش مو می تواند یک عامل هشدار دهنده باشد که درمان قطعی ریزش مو نیازمند اقدام سریع و به موقع بوده و به دلایل مختلفی در فرد رخ دهد. ریزش بیش از حد مو دارای علل های گوناگونی است که می تواند به ژنتیک، اختلالات هورمونی، بیماری، استرس، حاملگی و تغذیه ربط داشته باشد. حتی در بانوان، زمانی که به سن یائسگی می رسند این اتفاق رخ می دهد و دلیل آن برهم خوردن بالانس هورمون ها در بدن شخص است.

راه های درمانی سنتی و کم اثر در ریزش مو، کسل کننده است

برای درمان ریزش مو راه های بسیاری از طرف متخصصین پوست و مو به بیماران پیشنهاد می شود که هر کدام می تواند تا حدی اثربخش باشد و از آن جلوگیری کند. در صورتیکه نتوان جلوی این امر را گرفت و فرد حجم قابل توجهی از مو های خود را از دست می دهد باید به دنبال یک راه چاره اساسی برای آن باشد. در واقع اکثر مراجعه کنندگان هنگامی تصمیم به انجام عمل کاشت مو و پیوند مو می گیرند که کاملا از نتیجه گیری توسط راه های درمانی دیگر مانند راه های سنتی درمان ریزش مو قطع امید می کنند و مصرف محلول ها و قرص های متعدد برایشان خسته کننده و بی نتیجه است.

با کاشت مو همیشه از داشتن مو هایی سالم لذت ببرید

در حال حاضر تنها راه دائمی درمان ریزش مو، کاشت مو و پیوند موی طبیعی است که نتایج فوق العاده ای از آن به دست آمده است. عمل کاشت مو به عنوان یک عمل زیبایی شناخته می شود که طی آن مو های نواحی متراکم سر را به قسمت های خالی شده و طاس پیوند زده و می کارند. فولیکول ها و تار های موی سالم هنگامی که کاشته می شوند پس طی یک دوره زمانی معین ابتدا دچار ریزش می شوند اما مجددا رشد می کنند و همانند مو های اولیه موجود در آن ناحیه بلند خواهند شد. بنابراین با عمل کاشت مو فرد می تواند همانند روز های اول جوانی، مو هایی سالم و درخشان داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند